Samsung Galaxy S4 Kapalıyken Şarj Gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

iCarly

iCarly

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 Kapalıyken Şarj Gidiyor
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi S4 kapalıyken telefonun şarjı gidiyor. Telefonu akşam kapatıp şarja takıyorum. Sabah kalkınca şarjdan çıkarıyorum. Telefon kapalı duruyor akşam açıyorum. % 91 kalmış. Lütfen yardım arkadaşlar nasıl düzeltebilirim bunu?

• Beğen
Tepkiler: .caner.

hakan93

Üye
bendede aynı sorun var 3 aydır canavar gibiydi son günlerde şarjım çok çabuk bitiyor neyle ilgisi olabilir.?

ozanince12

Üye
Kullandiginiz sarj aleti orjinalmidir?

priv.boy

priv.boy

Üye
arkadaşlar bildiğim kadar tamamen batarya ile alakalı bir sorun var bildiğiniz üzere kullandığınız bataryaların
belli bir süreden sonra ömrü bitmktedir.yani 100%100 dolu iken ilk alındığında örnek 12 saat dayanıyor ise
sonraki aylarda zaman kısalır.

hakan93

Üye
Suan bi problem basladi muzik dinleyp nette dolasirken telefon resetleniyor ve sarj 0 laniyor birkac kez acip kapattiktan snra % 10 oluyor.s

monteboy

monteboy

Üye
Suan bi problem basladi muzik dinleyp nette dolasirken telefon resetleniyor ve sarj 0 laniyor birkac kez acip kapattiktan snra % 10 oluyor.s
batarya şişmiş garanti varsa gönderin garantiye giriyor

iCarly

iCarly

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler ama telefonu alalı yaklaşık 1-1.5 ay oluyor. Ve öyle aşırı bir kullanım da sergilemiyorum ama örneğin dün akşam şarja taktım 2 saat sonra falan aldım. Bugün şuan %82 şarjı. Hiç kullanmadım öyle durdu ama %82. Çıldıracam lütfen yardım edin :sopa:
Kullandiginiz sarj aleti orjinalmidir?
Bu arada şarj aletim orjinal.

hakan93

Üye
Carly bnde sorun cozuldu ilk once normal olarak fabrika ayarları yap dha sonra wipe dosyalrini temzle butun dosylarin gideck yedek almayi unutma

iCarly

iCarly

Üye
    Konu Sahibi
Carly bnde sorun cozuldu ilk once normal olarak fabrika ayarları yap dha sonra wipe dosyalrini temzle butun dosylarin gideck yedek almayi unutma

cevap için teşekkürler. wipe ne demek acaba nasıl yapacağım onu?

fk555897

fk555897

Üye
Başka bir batarya dene.