Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3’ün Habercisi

• 15 Mart 2013
  • 1470 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bildiğiniz üzere Samsung S4'ü tanıttı. Yeni özellikleri, yazılımsal yenilikleri ve alışılmışın uzağında aksesuarları ile gündemin ilk sırasında yer aldı. Peki bu yeni amiral gemi yaz aylarında resmiyet kazanması beklenen Galaxy Note 3'ün habercisi olabilir mi ?

< Resmi açmak için tıklayın >

Tahminler böylesi bir duruma işaret ediyor. Samsung Galaxy S4 için tanıtılan aksesuarlardan bir tanesi olan Game Pad, mobil oyun tutkunlarının beğenisini kazanacak bir aksesuar olarak dikkat çekti. 4inç ve 6.3inç ekran büyüklüğüne sahip NFC’li cihazlarda kullanılabilecek olan bu aksesuarın ekran boyutu için böylesine geniş bir aralığın belirlenmiş olması hayli manidar. Zira henüz Samsung’un 6.3inç büyüklüğünde ekrana sahip bir modeli bulunmuyor.
    Bizim tahminimiz ise Samsung’un Galaxy Note 3’ü de düşünerek böylesi bir ürüne imza atmış olabileceği yönünde. Bu demek oluyor Galaxy Note 3’te 6inç veya üzerinde bir HD ekran göreceğiz.
    Elbette ki tüm bunlar birer varsayım ancak Galaxy Note’ta 5.3inç, Galaxy Note 2’de ise 5.5inç ekran kullanan Samsung’un yeni phablet modelinde 6inç veya üzerinde bir ekran boyutunu tercih etmesi pek de sürpriz olmayacaktır.

Yazan: Mad EagLe
    Nextman bunu beğendi.
  2. Şu telefonların numaralandırma yada isim işine başka çözüm bulsalar keşke :hmmm.Haber için teşekkürler :oke:

3. :rica: evet neyseki artık çoğu marka isim kullanıyor daha iyi oluyor.

Nextman bunu beğendi.
  4. Bu benim fikrim ama daha güzel isimler bulunabilir nacizane.:)

Mad EagLe bunu beğendi.
  5. tabikide mesela lumia ismi benim hoşuma gidiyor samsung bir galaxy'dir tutturdu gidiyor. Sony xperia arc s kulağa çok hoş geliyor mesela bilim kurgu filmi gibi :ehe

Nextman bunu beğendi.
  6. şimdi benim kafam karişti:allalla:

Sgs3 cikti peşinden note2 cikti. En son da sgs3 mini cikti. Peki note3 cikicak sgs3 sgs4 mini mi olucak:D

Mad EagLe bunu beğendi.

7. Senin soruna soru sorcam :D 1020 çıkarmı ortak :D

8. 928-930-950 boyle gider ortak:oke:

1020 7" coffeetab olur buyuk ihtimalle:kop2:

Nextman bunu beğendi.
  9. deli eminin dediği gibi benimde aklıma gelmişti :ehe

Nextman bunu beğendi.
  10. deli emin degil deli emın :kop:

Nextman bunu beğendi.
  11. anlamadım :ehe

12. bir daha oku:hih: neyse konuyu dagitmayalim. Haziranda 6" veya 6.1" note3 cikar diye duşunuyorum. :hmmm

Nextman bunu beğendi.
  13. yanında özel cepli pantolonda lazım :hmmm

14. orasina karişmam kişisel tercihtir. Ama ben note2'yi gomlek cebinde taşiyan bile gordum:blink:

15. nasıl bir gömlekmiş o ya bana s3 bile çok büyük geliyor :)

16. sorun gömlekte degil icindekinde:kop:

Mad EagLe bunu beğendi.
  17. Valla başka tellerde de 6.3 inç var. Sadece samsung değilki. Ama 6.3 inç olursa satilmaz eminim

18. sorun telefonun buyuklugunde degil. Tercih meselesidir onu da tercih eden olabilir,sorun bu cihazla da hava atma derdinde olan acizlerde.

19. :kop: haklısın abi. Ip5 alıp oyun bile yukleyemeyen, havalar girip telefon gösteren bir milletiz. Hocamın elinde s3 var hersey iyi güzelde derste navigasyondan konu açılınca aaa bunda varmı diyor :zzz: konuya gelirsek 6.3 yerine 5.9 gibi daha makul bir değer kullanılır ise daha fazla kitleye ulaşacaktır

20. Benim beklediğimden iyi ancak dış görünüşde değişiklik yapmaları gerekiyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 18:09