Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3’ün Habercisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3’ün Habercisi
Bildiğiniz üzere Samsung S4'ü tanıttı. Yeni özellikleri, yazılımsal yenilikleri ve alışılmışın uzağında aksesuarları ile gündemin ilk sırasında yer aldı. Peki bu yeni amiral gemi yaz aylarında resmiyet kazanması beklenen Galaxy Note 3'ün habercisi olabilir mi ?

Tahminler böylesi bir duruma işaret ediyor. Samsung Galaxy S4 için tanıtılan aksesuarlardan bir tanesi olan Game Pad, mobil oyun tutkunlarının beğenisini kazanacak bir aksesuar olarak dikkat çekti. 4inç ve 6.3inç ekran büyüklüğüne sahip NFC’li cihazlarda kullanılabilecek olan bu aksesuarın ekran boyutu için böylesine geniş bir aralığın belirlenmiş olması hayli manidar. Zira henüz Samsung’un 6.3inç büyüklüğünde ekrana sahip bir modeli bulunmuyor.
Bizim tahminimiz ise Samsung’un Galaxy Note 3’ü de düşünerek böylesi bir ürüne imza atmış olabileceği yönünde. Bu demek oluyor Galaxy Note 3’te 6inç veya üzerinde bir HD ekran göreceğiz.
Elbette ki tüm bunlar birer varsayım ancak Galaxy Note’ta 5.3inç, Galaxy Note 2’de ise 5.5inç ekran kullanan Samsung’un yeni phablet modelinde 6inç veya üzerinde bir ekran boyutunu tercih etmesi pek de sürpriz olmayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şu telefonların numaralandırma yada isim işine başka çözüm bulsalar keşke :hmmm.Haber için teşekkürler :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

Bu benim fikrim ama daha güzel isimler bulunabilir nacizane.:)

tabikide mesela lumia ismi benim hoşuma gidiyor samsung bir galaxy'dir tutturdu gidiyor. Sony xperia arc s kulağa çok hoş geliyor mesela bilim kurgu filmi gibi :ehe

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
şimdi benim kafam karişti:allalla:

Sgs3 cikti peşinden note2 cikti. En son da sgs3 mini cikti. Peki note3 cikicak sgs3 sgs4 mini mi olucak:D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
aleranol

aleranol

Üye
Valla başka tellerde de 6.3 inç var. Sadece samsung değilki. Ama 6.3 inç olursa satilmaz eminim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Valla başka tellerde de 6.3 inç var. Sadece samsung değilki. Ama 6.3 inç olursa satilmaz eminim

sorun telefonun buyuklugunde degil. Tercih meselesidir onu da tercih eden olabilir,sorun bu cihazla da hava atma derdinde olan acizlerde.

aleranol

aleranol

Üye

sorun telefonun buyuklugunde degil. Tercih meselesidir onu da tercih eden olabilir,sorun bu cihazla da hava atma derdinde olan acizlerde.

:kop: haklısın abi. Ip5 alıp oyun bile yukleyemeyen, havalar girip telefon gösteren bir milletiz. Hocamın elinde s3 var hersey iyi güzelde derste navigasyondan konu açılınca aaa bunda varmı diyor :zzz: konuya gelirsek 6.3 yerine 5.9 gibi daha makul bir değer kullanılır ise daha fazla kitleye ulaşacaktır

fk555897

fk555897

Üye
Benim beklediğimden iyi ancak dış görünüşde değişiklik yapmaları gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt