Galaxy Note 10 için Android 10 Beta Yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung, Galaxy Note 10 serisi için Android 10 Beta programını başlattı. Galaxy Note 10 için Android 10 Beta ilk olarak Almanya'da yayınlandı. Amerika ve Güney Kore'de kısa bir süre sonra yayınlanması bekleniyor.

Galaxy Note 10 için yayınlanan Android 10 Beta yaklaşık 1.8GB dosya boyutuna sahip. Android 10 Beta ile yeni One UI 2.0 arayüzü sunuluyor. Android 10 güncellemesini Ayarlar ardından Yazılım Güncellemeleri kısmından indirebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt