Samsung Galaxy s3 Yurt Dışı Kayıtlı 1 Haftalık Mavi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s3 Yurt Dışı Kayıtlı 1 Haftalık Mavi
Yurt dışından hediye samsung galaxy s 3 geldi.. Pasaport kayıtlı simfree bi hafta denemek için kullandım biraz boyutu büyük geldi.. Sadece iphone 4s ile takas olunur.. 1300 tl

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
daha bir aylık Nokia N9 + 100 TL verebilirim

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
Malesef dedğim gibi sadece iphone ile takas olunur.. Yada yakın özelliklerde android bi telefonla..

mehmed64

mehmed64

Üye
Galaxy note + 100?

adanalı1

adanalı1

Üye
htc one x 32gb var kardesım takas dusunursen

koruma2412

Üye
İphone 4s var 64 gb beyaz garantili turkcellden 500tl uste alirim

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
İphone 4s var 64 gb beyaz garantili turkcellden 500tl uste alirim

hahhahahha hıc gulecegım yoktu kıcı kırık iphonenin özellikleri yarısı etmeyen iphonenin üstüne 500 istedi vayyy anasını sayın seyirciler senin para vermen gerekır bence:kotu:

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy note + 100?
Kardeşim ben zaten boyutundan dolayı değiştiriyorum.. Boyutu buyuk

- - - Eklendi - - -

500 e satarım 2 iphone alırım naptın sen :)

- - - Eklendi - - -

Telefon güzel de dediğim gibi boyutu büyük oldugu için değistiriyorum baska bi sebebden değil.. işim gereği biraz daha küçük boyutta bi telefon işime yarar..

xaneon

Üye
Yurt dışından hediye samsung galaxy s 3 geldi.. Pasaport kayıtlı simfree bi hafta denemek için kullandım biraz boyutu büyük geldi.. Sadece iphone 4s ile takas olunur.. 1300 tl

iphone 4+200 ytl verebilirim

koruma2412

Üye

Kardeş adamın elindeki s3 Nokia 5800 la karıştırma istersen

1. Si elindeki s3 olabilir ama yurt disi garantisi yok bozulursa ya telefonun yari fiyatini verip yaptir yada kaldir at
2.si diger tarafta iphone 4s 64gb sonundaki 64gb yi biliyorsundur umarim ve garantili
Arada daglar kadar fark var sanki alirken buyuk olmadigini gormedin daha cok s3 verip 4s alirlar

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
1. Si elindeki s3 olabilir ama yurt disi garantisi yok bozulursa ya telefonun yari fiyatini verip yaptir yada kaldir at

2.si diger tarafta iphone 4s 64gb sonundaki 64gb yi biliyorsundur umarim ve garantili
Arada daglar kadar fark var sanki alirken buyuk olmadigini gormedin daha cok s3 verip 4s alirlar

Cihaz Yurtdışından geldi ancak garantisi var yurtdışında gecerli.. Ayrıca araştırdım türkiyede de kayıttan sonra 1 yıl gecerli garantisi var.. Ayrıca Samsung Galaxy s3 64gb Hafıza kartınıda destekler kendi hafızasından sonra.. Basta dediğim gibi cihaz hediye geldi büyük veya kucuk sonucda hediye.. Buyuzden degistiriyorum zaten.. Arada daglar kadar fark var derken neden bahsettiniz acaba.. bi ozelliklerini kıyaslayın isterseniz hangisi arasında daglar kadar fark var???

karakas77

Üye
tr garantili s2 var olursa uste ne istersin

xaneon

Üye
Yok hocam koruyucu kullandım hep şimdi disardayim eve gidince yuklerim

Black-killing

Black-killing

Üye

1.ncisi arkadaşın dediği gibi garantisi varmış ki olmasada kvk denen bişey var umarım biliyorsundur.
2.ncisi S3 de de 64 gb destekliyor bildiğin gibi
3.ncüsü dağlar kadar farktan kastettiğin nedir istersen bi özelliklerine tekrardan dikkatli bi şekilde bak bakayım[/B][/I]

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
1.ncisi arkadaşın dediği gibi garantisi varmış ki olmasada kvk denen bişey var umarım biliyorsundur.
2.ncisi S3 de de 64 gb destekliyor bildiğin gibi
3.ncüsü dağlar kadar farktan kastettiğin nedir istersen bi özelliklerine tekrardan dikkatli bi şekilde bak bakayım[/B][/I]

Ekran Çözünürlüğü-Ram-Ağırlıkİşlemci hızı-Nfc-Kamera sericekim vs... Hangi birinde ustun ki İphone Bir çogunda ya geride ya aynı ölcüde zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt