samsung galaxy s3 wifi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cvs5235

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s3 wifi sorunu
Hayırlı günler öncelikle yanlış yeremi açıyorum konuyu bilmiyorum ama durumu baştan anlatim sizlere.
Dün samsung galaxy s3 telefonu format attım 3 tuşla ( ses açma, menü tuşu, ekran kilid tuşu), telefon başladığında wifi ağında şifreyi girdim kabul etti güvenilir dedi ancak google play hesabı kısmına geldiğimde sunucuyla bağdaşmıyor hatası aldım bu hesap açma olaylarını atladım. evdeki diğer telefonlar giriyor bir sıkıntı yok ancak benim telefona gelince böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Wifi ye bağlıyken chrome da dolaşabiliyorum chrome dan youtube girebiliyorum ama google app lerine giriş yapamıyorum hepsinde sunucuyla bağdaşmıyor hatasını alıyorum oturumları hesapları açamıyorum. Birde kendi operatörümden internete girdiğimde hiçbir sıkıntı yok google playı açıyor samsung apps i açıyor güncellemeleri filan yapıyorum. yardım ederseniz sevinirim.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Giremedigin uygulamaların verilerini sifirlamayi dene birde kendi internetinde veya farklı bir Wi-Fi da Google Play e gir sağ menüden ayarlar a oradan da en alttaki surum numarasina bir kaç kez tıklayıp güncellenmesini sağla sonrada giremedigin Google app lerini güncelle

cvs5235

Üye
    Konu Sahibi
dediklerini yaptım ama olmadı gene aynı wifi ye bağlandığımda google ürünlerine güncellemeleri yapamıyorum. ancak whatsapp tan mesaj alabiliyorum wifi de

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Hocam Play store dan SetDNS uygulamasını indirip deneyin

cvs5235

Üye
    Konu Sahibi
yok bu program işe yaramıyor google playe işlemiyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Cihazın DNS ayarlarını Google DNS e ayarlıyor olması gerek ?

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.

cvs5235

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin bilgisi yokmu bu konu hakkında
bak işte bu foruma 3-4 tane aktif teknik eleman bak sen o zmn. ama şimdi konuyu aç bekle iki üç duyarlı kişi olursa yazar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Stock ROM atmayı dene ?

Üst Alt