Samsung Galaxy s2 Format Atma Hk

Sponsorlu Bağlantılar

phantomsahin

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s2 Format Atma Hk
Arkadaşlar Merhaba ;

Bundan Yaklaşık 1 Ay Önce Samsung Galaxy S2 Aldım. lise son sınıfa giden kardeşim haliyle yeni telefonumu kurcalamak istedi. bende hayır demedim artık.

Sabah Dışar çıkarken verdiğim telefonu akşam eve geldiğimde bir aldım Uygulamalar'a tıkladığında 16 Sayfa Var. Birsürü şey yüklemiş android market'e girmiş. Bedava yazan ne varsa kurmuş hepsini...Şimdi ben bir temizlik yapmak istiyorum. Tek Tek Program oyun vs. kaldırcağıma diyorum şöyle bir Hard format atsam.telefonun herşeyini sıfırlasam nasıl olur.

Önerirmisiniz ? İyi Olur mu ? Çünkü 1.780 TL ye aldım telefonu Kolay kolay cesaret edemiyorum...Bu işin uzmanı siz değerli arkadaşların fikir ve yardımlarını bekliyorum..

Saygılarımla...

enaa_881

enaa_881

Üye
evet format atmak daha mantıklı olabillir ama kendim yapamam diyosan servise yada bi telefoncuya götür

MezraL123

MezraL123

Üye
Tabiki tek tek silmektense format daha iyi olur. Ama hard format atmadan önce dediğimi bi dene daha faydalı olur. Boşu boşuna tüm sistem dosyalarını silmiş olmazsın.

Ayarlar > Kayıt yeri > USB belleği biçimlendir.. Bu sayede sistem dosyalarına zarar gelmez sadece uygulama, oyun vs kendi yüklediğin programlar silinmiş olur..

enaa_881

enaa_881

Üye
evet böyle yapman daha iyi olabilir

Üst Alt