samsung galaxy s2 ekran kendiliğinden yanıyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

atasoner

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s2 ekran kendiliğinden yanıyor!!!
arkadaşlar samsung galaxy 2 kullanıyorum,telefon tuş kilidindeyken ekran ışığı yanıyor ve kendiliğinden tekrar sönüyor.yardımcı olursanız sevinirim...

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş çözümünü bilmiyorum ama bununla ilgili bi kaç konu vardı orada galiba nedenini söylemişlerdi forumu biraz araştır bulursun

atasoner

Üye
    Konu Sahibi
bulamadım kardeş yaa :vur

ahmet290

Üye
bende ace vr aynı sorun bendede var..
virüs mü girdi aceba program yoktu bende fab. geri mi dönsem..

krstnck

krstnck

Üye
Yaw ne sorunlu telefondur herhalde 30 tane ayrı ayrı sorununu okudum herkez birşeye çözüm arıyor..Geçmiş olsun dostum.

klongs

klongs

Üye
kardeş kiesten bir güncelle çözülür belki

fnldstntn

Üye
Hava durumu Widgeti kullanıyorsanız sebebı bu olabililir kendini güncellediği zaman telefonun ışığı yanar veya buna benzer belli bir sürede kendini güncelleyen bir widget veya arka planda çalışan e-mail gibi bir programda olabilir....Arkadaşın htc de aynı şeyi yapıyorsu hava durumu widgetini kapattım düzeldi...

trsword52

trsword52

Üye
arkadaşlar samsung ace için bir çözüm önerim var deneyin mutlaka
"Ayarlardan Uygulamar'a girin Samsung Apps'e girin Güncelleştirme bildirimi'ni Kapalı olarak seçin.
Benim telefonda sorun düzeldi sizde deneyin. Cevaplarınızı bekliyorum

forever1907+

Üye
Garantiye sor

paradoks12

Üye
"Ayarlardan Uygulamar'a girin Samsung Apps'e girin Güncelleştirme bildirimi'ni Kapalı olarak seçin.

aynı sorun bende de vardı ışık kendiliğinden yanıp sönünce teli masadan kaldırıp duvara çarpmamak için kendimi zor tutuyordum.
dediğin şeyi yaptım sanırım oldu gibi şuan tık yok sessizce bekliyor, tekrar buraya gelip yazmazsam demekki sorun düzelmiştir, aynı sorunu yaşıyanlar mutlaka denesin derim...

tazga

Üye
benim galaxy s2 de de vardı aynı problem.virüs taraması yapınca bir kaç virüs bulup sildim ve düzeldi.

cemkaya

cemkaya

Üye
evet bende hava durumu güncellemesini 3 saatte 1 yaptım. şimdilik yanmıyor bakalım yanarsa söylerim tekrar

- - - Eklendi - - -

vallla tam yazıodum yanmıo diye yandı tekrar. sonra hava durumunu hep kapadım. yine yanıp söndü. anlamadım sorunu ne

abandonware

abandonware

Üye
yüklediğin son uygulamaları kaldır; telefonu yeniden başlat.

- - - Eklendi - - -

benim galaxy s2 de de vardı aynı problem.virüs taraması yapınca bir kaç virüs bulup sildim ve düzeldi.

tarama yapılacaksa üncel bir avast kullanın :oke:

ozakin70

ozakin70

Üye
Benim wonder da da var aynı sorun bilemedim

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bu arada bir oluyor.Hava durumu,sistem yenilemesi bu ışığı yandırıyor.İnternet bağlantınızı kesin ve öyle deneyin bir de.

YawShack

YawShack

Üye
Virüs varmı tarattır bi masüstünü de arkadışın dediği gibi temizle :oke:

derzinek

Üye
Ekran ışığının yanıp sönmesi problemi bende de vardı. Hatta bir arkadaşın deyimiyle "duvara vurmamak için kendimi zor tuttum". Bir hayli araştırdım konuyu. Sonra Türkiye'deki sitelerde bir şey bulamayınca yurtdışına baktım ve bir programla bunu çözdüm. Buraya da sırf bu beladan kurtulabilmeniz için üye oldum. Umarım sizde de işe yarar.

Programın adı: AirPush Detector

Program, reklam ajanlarının bulunduğu kayıtlı programları belirliyor ancak tek kötü yanı mutlaka ajanın bulunduğu programı kaldırmanızı istiyor.

cemkaya

cemkaya

Üye
Ben havadurumunh iptal ettim. Ve google adb reklamlarini kaldirdim oldu

El-CD

El-CD

Üye
wipe data yap

hackercesur

Üye

Samsung Galaxy Ace 5830i henüz 3 hafta önce aldım. O kadar titiz bakıyorum ki... Ekran filmi, orjinal kılıf... vs.

Dünden beri yanıp sönmeye başladı. Kapattım açtım. Bataryayı söktüm. Uygulamaları kaldırdım. Hafıza kartını biçimledim.
Kiesle güncelledim... v.2.3.6 oldu. Ama yine aynı...

Hatta hafıza kartını çıkartıp denedim. Yok arkadaş ! banamısın demedi. Bazen 5 dakikada bir bazen de daha uzun zamanlarda ışık kendiliğinden yanıp sönüyordu...

Elime balyoz alıp telefona son sürat vurasım geliyordu...
Arkadaşın dediğini yaptığımdan beri ekran ışığı yanmadı. İlginç fakat işe yaradı...

Çünkü 3 haftadan beri bu ayarına hiç karışmamıştım. Dünden beri böyle olmuştu.

Neyseki düzeldi.

Üzgünüm balyoz; seni başka sorunlarda kullanırız artık :)