Samsung Galaxy S2 aşırı ısınma ve ani şarj bitişi problemi

Sponsorlu Bağlantılar

eren20m

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2 aşırı ısınma ve ani şarj bitişi problemi
Merhaba arkadaşlar tr garantili S2 telefonum var ve garantisi geçen hafta bitti ancak son iki gündür telefonum hiç olmadığı kadar çok ısınıyor 44-45 dereceleri görüyorum TELEFON BOŞTA KULLANMADIĞIM ZAMANDA ISINIYOR ...

Aynı zamanda işlemcim ortalama yüzde 90 çalısıyor şarjımda iki dakikada yüzde 1 düşüyor saatte yüzde 30a denk geliyor pil kullanımında medya en üstte yuzde 68 pil kullanıyor görünüyor ne yaptıysam çare bulamadım bir günde iki batarya tükeniyor...

Acil yardım....

Puck

Puck

Üye
cpu ayarlarıyla hiç oynadın mı ?

Puck

Puck

Üye
Hayır oynamadım ne gibi mesala nerden değiştiriliyor cpu ayarı ?

hmm cpu ayarı yapmak için program yüklüyosun storedan root istiyor tabi rootlamadın demek ki sen . cpu ayarlarını hani üste çektiysen belki ondandır diye düşünmüştüm ama şöyle söyliyim benimde xperia neo vardı 1-1.5 yıl sonra artık kendi kendine ısınmaya başlamıştı en basit görevleri bile yaptırırken ..

enterneoll

enterneoll

Üye
telefonunu sıfırla yani format at

eren20m

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu sıfırla yani format at

virüsten şüpheleniyorum aniden böyle bi hal alması anormal format atsam işe yarar mı acaba
bugun farklı bi yazılım yukledim önceki xxls8 di şimdiki xxms2 bi değişiklik yok
şu format olayını detaylı nasıl yaparım

- - - Eklendi - - -

Hangi antivirüs programı ile taratırsam taratayım tarama bitemiyor uygulama durduruldu yanıtı alıyorum

ACİL YARDIM LÜTFEN...

enterneoll

enterneoll

Üye
telefonu sıfırlamak:
ayarlar-yedekle ve sıfırla-fabrika ayarlarına sıfırla yap

eren20m

Üye
    Konu Sahibi
telefonu sıfırlamak:
ayarlar-yedekle ve sıfırla-fabrika ayarlarına sıfırla yap

Yaptim yine ise yaramadi yeni rom yukledim biraz toparladi ama hala sarj aniden bitiyor iki tane orjinal batarya var ama banamisin demiyor pil tuketiminde medya en usttu yuzde 80lere kadar cikiyor arka planda hic bisey acik degilken ...???

Dampierre

Dampierre

Üye
Yapılacak şey, temiz bir rom kurulumu yapmak, yine düzelmezse yeni batarya almak.

skywalker06

skywalker06

Üye
swap reset at sonra ispanya jbsini kur odinle üstüne türkiye jbsini flaşla en temiz romu atarsın eğer düzelmezse başka batarya dene

Üst Alt