• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Galaxy S ( i9000 ) I Teknik Özellikleri I Fiyatı I İnceleme I İşlemci I Türkiye I Resimler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S ( i9000 ) I Teknik Özellikleri I Fiyatı I İnceleme I İşlemci I Türkiye I Resimler
Samsung’un devasa bir ekran büyüklüğüne sahip olan Android OS’lu akıllısı Samsung i900 Galaxy S, sunduğu donanımsal teknik özelliklerin yanı sıra şık dış tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 1GHz frekans hızında çalışan işlemcisiyle birlikte dizüstü bilgisayar hızını mobil cihaza yansıtan Samsung Galaxy S, Android OS işletim sisteminin sunduğu şık arayüzü desteğiyle ise çok daha şık bir görünüme sahip oluyor. HD video kaydı yapabilen cihaz, 5 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerasıyla ise sizleri profesyonelliğin doruğuna çıkartıyor.
( Samsung Galaxy S'ye, Tüm Dünyada Yoğun İlgi! )

Haberde Okuyacaklarınız

FiErKeMaL

FiErKeMaL

Üye
Ovvvv. Çok güzelmiş ya.
Teşekkürler.

Necmati

Necmati

Üye
samsung neden 5mp yukarı çıkmıyor..?:hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu cihazda çok güzel be

FiErKeMaL

FiErKeMaL

Üye
5'den fazla sevilmiyor galiba.
Ama olsaydı süper olurdu.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
hani derler ya hatasız kul olmaz diye bu da o şekil kusursuz telefon olmaz :d:

rdmrnl

Üye
ooooooo

punqermojo

Üye
Necmati™;2848749' Alıntı:
samsung neden 5mp yukarı çıkmıyor..?:hmmm
kardeşim samsung omnia nın flası var flası olduugu halde glaxy s daha kaliteli resm çekiyor...yani 5 mb flaslı kaermalaa bile farkını koyuyor.

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Kameranın kalitesi önemli, megapikselin sayısı pek anlam ifade etmeyebiliyor. Bunu da göz önünde bulundurabiliriz. Mercek kalitesi vb. özellikler.

Necmati

Necmati

Üye
kardeşim samsung omnia nın flası var flası olduugu halde glaxy s daha kaliteli resm çekiyor...yani 5 mb flaslı kaermalaa bile farkını koyuyor.
anladım kardeşim ben kamerasına birşey demiyorum samsung'un Innov 8'den başka yüksek kameralı teli yok bunu diyorum. :)

Lacoste

Lacoste

Üye
harika cihaz :D

salih1906baba

salih1906baba

Üye
bu da süper

şazenuş

şazenuş

Üye
Fena degil

ycetiner

Üye
arkadaslar lutfen yardimci olun galaxy de dil degisimi nasil yapilior anlatirmisiniz , yurtdisinda yasiyorum , satici burda bulamadi nasil degistirelecegini , nasil degistirebilirim , bilgisayara bagliyarakmi yada menude nerede ?

61semih

61semih

Üye
süper cihaz wave ve bu onun dısınca htc

OğuzcanAbi

Üye
bi aralar almak istediğim şuan vazgeçtiğim bi cihaz

aslanpart

Üye
süper.

Zegen

Zegen

Üye
bu telefon harika media markt da biraz kurcaladım da cidden harika:aha:

barut29

barut29

Üye
jarjı ne kadar gdyor kullannadan duymak ıstyrm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt