Samsung galaxy s advance hakkinda bilgi ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s advance hakkinda bilgi ???
arkadaşlar sizce samsung galaxy s advance nasıl bir telefon almaya değermi ? Ha bide orjinal spot alıcam 650 yazılımı güncellerken imei no falan sıkıntı olurmu ? Bide oyun tutkunuyum bu cihaz 2012 de piyasaya sürülmüş olarak gözüküyor nette doğrumu yani bu telefonu alınca 2-3 sene kullanıcam ömür yeterse tabi yani ozamana kadar güncel kalabilecek bir cihazmı birde kullananlardan bilgi alayım dedim.

- - - Eklendi - - -

koskoca maxicepte galaxy s kullanan yokmu

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
s advance güzel cihaz kardeşim ama spot almanı kesinlikle tavsiye etmem.

Konu Sahibi
neden acaba ? Kardeşim sistem aynı

Konu Sahibi
peki oyun vs nasıl bide şu android 4.1 di sanırsam onuda alıyormu

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
galaxy s 4.1 i resmi olarak almayacak ama çok güzel custom romlarla 4.1 mevcut,oyun performansı da yeterli.

Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

linkte yazıyor

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
pardon hocam sen de zaten başlıkta s advance i sormuşsun tamam işte dediğim gibi s advance ve s duos modelleri 4.1 i resmi olarak alacak.. Ben almayacak derken galaxy s diyorsun sandım pardon

Konu Sahibi
pardon hocam sen de zaten başlıkta s advance i sormuşsun tamam işte dediğim gibi s advance ve s duos modelleri 4.1 i resmi olarak alacak.. Ben almayacak derken galaxy s diyorsun sandım pardon

advance yi diyorum iyi cihazmı yani bu cihaz güncel kalırmı sürekli onu merak etti yani bunu alınca hd oyun oynanabilirmi

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
advance yi diyorum iyi cihazmı yani bu cihaz güncel kalırmı sürekli onu merak etti yani bunu alınca hd oyun oynanabilirmi

almasa da hd oyunlar oynanabiliyor zaten s advance güzel cihaz ama jb den sonra güncelleme almaz gibime geliyor şuan net birşey yok.

Konu Sahibi
hmm bende wonder var jb almayacağını duyunca satma kararı aldım bu cihazı 2-3 yıl kullanabilmem gerek

- - - Eklendi - - -

peki yeni bi cihaz değilmi advance ?

Konu Sahibi
ace 2 ile kıyaslama yapsan hangisi geçer ?

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

s advance daha iyi.

Kerim.

Üye
spot alma kardeşim.başın ağrır.sebebini Necati yazmış

Konu Sahibi
spot çok ucuz ama alan arkadaşlarımda var wonder olsun mini olsun kullanıyorlar kapanma garantisi veriyor adama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...