samsung galaxy s 5830 hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

mert_013

Üye
gerçekten bellek sınıfından sınıfta kaldı tamam ıphone yaptıgı başarıyı senden tamamını degil yüzde 25 istiyoruz en azından 3 yada 4 gb olsadı süper olcaktı .

seriously1986 dedigin yöntemi denedim wi-fi deki tum agları silip yeniden şifreyi girdim olmadı ?

BayHarborButhce

Üye
muaytai .. Kardeş özelden ulaşabilir misin bana telefonun basbaya acemisiyim ..

akoni

Üye
merhaba arkadaşlar bende galaxy ace var ama pes 2011 ilk başlar açıyodu ama şimdi açmıyo data dosyasını yüklüyorum herşey normal şekilde ama oyunu açınca siyah ekranda aklıyo 2 3 dk sonra download error diyor ayrıca asphalt 5 de oyunu açıyo ama 5 dk sonra açıyo ilk aldığımda boyle bi sorun yoktu yardımcı olun lütfen tşk ederim [email protected] buraya mail atarsanız sevinirim facebook da olbilir tşkler

mert_013

Üye
slm arkadaşlar ben tel daki programları hafıza kartına nasıl taşıyabilirim bilirsiniz tel hafızası 181 mb oda bana yetmiyor iyi çalışmalar

viper_

Üye
gerçekten bellek sınıfından sınıfta kaldı tamam ıphone yaptıgı başarıyı senden tamamını degil yüzde 25 istiyoruz en azından 3 yada 4 gb olsadı süper olcaktı .

seriously1986 dedigin yöntemi denedim wi-fi deki tum agları silip yeniden şifreyi girdim olmadı ?

Arkadaslar bende 2=3 hafta once bu telefonu aldim ve ufak tefek bazi durumlar haric telefondan memnunum.

Arkadasim senin sorununa gelecek olursak ayni sorunu bende yasadim bazi airties modemlerde ayni sorunla karsilastim (biri abimin modemiydi biraz kurcaladim)
cozumu su sekilde elde ettim, modemde wireless ayar kisminda

Sifreleme turu : WPA/WPA2

seciliydi onu sadece WPA2 veya WPA yaptigimda sorun cozuldu..

Birde arkadaslar bnm telefonla ilgili bir sorunum var,
kieste guncelleme gorunuyor fakat bir turlu telefonu guncelleyemedim..
bugune kadar genellikle yazilimi indirirken sorun yasiyordum yarida kaliyordu
bugun ise ABD ayarlari falan yaptim pcde ve suan yazilimi indirdi kuruluma gecti (telefon download moduna girdi) fakat %0 da duruyo yuklemiyor.

Telefon yurt disindan ulkeye getirilmis onun bir etkisi olabilir diye dusunuyorum, cozumu bilen biri varmi..

caglet

caglet

Üye
bende bi akrabama galaxy s 1 alıcam ama sen onerıyor musun ? ...
galaxy s2 cok met edıyorlar ama oda bayag pahalı.. buda güzel telefon mu yoksa bu kötü diğeri daha mı iyi

mert_013

Üye
Arkadaslar bende 2=3 hafta once bu telefonu aldim ve ufak tefek bazi durumlar haric telefondan memnunum.

Arkadasim senin sorununa gelecek olursak ayni sorunu bende yasadim bazi airties modemlerde ayni sorunla karsilastim (biri abimin modemiydi biraz kurcaladim)
cozumu su sekilde elde ettim, modemde wireless ayar kisminda

Sifreleme turu : WPA/WPA2

seciliydi onu sadece WPA2 veya WPA yaptigimda sorun cozuldu..

Birde arkadaslar bnm telefonla ilgili bir sorunum var,
kieste guncelleme gorunuyor fakat bir turlu telefonu guncelleyemedim..
bugune kadar genellikle yazilimi indirirken sorun yasiyordum yarida kaliyordu
bugun ise ABD ayarlari falan yaptim pcde ve suan yazilimi indirdi kuruluma gecti (telefon download moduna girdi) fakat %0 da duruyo yuklemiyor.

Telefon yurt disindan ulkeye getirilmis onun bir etkisi olabilir diye dusunuyorum, cozumu bilen biri varmi..
slm dediginizi denedim olumlu oldu çok tşkr ederim bu sorun her halde modemin markasına ilgili her halde diger modemlerde böyle sorun olmuyordu .

mert_013

Üye
slm arkadaşlar ben tel daki programları hafıza kartına nasıl taşıyabilirim bilirsiniz tel hafızası 181 mb oda bana yetmiyor .yardımlarınızı bekliyorum ii çalışmalar

Barracuda34

Üye
arkadaşlar benim bir sorum olacak ben indirdim uygulamayı markette fakat bana bildirim iletisi gelmiyor tweeter ve gmailden gelince hemen telefonumda bildirim sesi çıkıyor ama facebookta gelmiyor ilk kullandığımda geldi ama ondan sonra gelmedi illa uygulamaya girip kendim bakıcam bir yardım edebilir misiniz ?

mert_013

Üye
facebook uygulamasını indirmisin uygulamayı açtıktan sonra uygulama ayarları var ordan bildirim seesini açarsın gereken düzenlemeyi yapabilirsin ii çalışmalar not : arkadaşlar benim yazdıgım sorun güme gitmesin cvp 48 yardımınızı bekliyorum

.BlueTR

.BlueTR

Üye
normal gps (uydudan olan waptan değil) hızlımı tek merak ettiğim şey bu çünkü telefonu ocak-şubat ayında alcam inşAllah.

Barracuda34

Üye
facebook uygulamasını indirmisin uygulamayı açtıktan sonra uygulama ayarları var ordan bildirim seesini açarsın gereken düzenlemeyi yapabilirsin ii çalışmalar not : arkadaşlar benim yazdıgım sorun güme gitmesin cvp 48 yardımınızı bekliyorum

eyvallah kardeşim cevapladığın içinde hepsini yaptım led yanıp sonsun bildirim sesi titresin tümünü işaretliyorum ama twitter gmail gelirken ve ses çıkarken facede ilk açtığımda programı oldu ama ondan sonra dahada bildirim gelmedi bir haftadır yok :S

mert_013

Üye
slm arkadaşlar cvp 48 ile ilgilenirseniz sevinirin iyi çalışmalar

mert_013

Üye
slm arkadaşlar yardın ederseniz sevinirim ben telefonu kapatıp açtıgımda uygulamaların yerleri degişiyor ben onları sabitleme şansım varmı .iyi çalışmalar

seriously1986

Üye
arkadaşlar telefonuma hiç bir uygulamayı kuramaz oldum.
şöyleki hangı prograsmı oyunu uygulamayı herne ise
bi kaç ta örnek vereyim angry bird skyp msn ebudy hiç birini kurmuyor
şöyle bir hata veriyor usb depolamaya veya sd karta yüklenemedi diye bir hata alıyorum.,ne yapmalıyım acep?
önceden ne güzel kuruyordum :(

static1907

Üye
bende samsung gt s5830 u yeni aldım soyle bi sorunum var her hangi bi yerde video izlerken video dewam ediyor ama yarıda muzukten cızırtı geliyor ve sesi kesiliyor.mp3 lerde de boyle yarıya kadar çalıyor.daha sonra cızırtı geliyor ve muzuk kapanıyor ama çalısıyor gozukuyor lutfen bilen varsa yardım etsin.

boroborox

boroborox

Üye
arkadaş galaxy s e 3500 mah batarya takmam mümkün mü forumda takılıyo diyenler var sen ne diyosun

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
kardeşim bendede 5830 var bir hafta oldu alalı aşagı yukarı 20 tane uygulama yükledim hafıza dolu uyarısı veriyor bu root olayı nedir nasıl oluyor bilmiyorum daha önce android telefon kullanmadım yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler
illada root gerkmiyo adb adlı bi yöntem var forumda ara bu sisteme bi ayar yapıyo uygulamalar sd karta kaydoluyo

FaLCoN_

Üye
kronometre olduğu yazıyor açıklamalarda ama ben 3 aydır kullanıyorum bulamadım ????????

huorancalimon

Üye
Bir dizi mesajı tek text dosyası olarak kaydetme (yazılım vs. ile) şansımız var mı?

Üst Alt