Haber Samsung Galaxy Note 7 Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 7 Türkiye'de

Newyork’ta düzenlenen Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtılan Samsung’un fırtınalar estiren yeni amiral gemisi Galaxy Note 7, ’daki yerini aldı.

http://www.maxicep.com/galaxy-note-7nin-6gb-ram-versiyonu-geliyor
Galaxy Note 7'nin 6GB RAM Versiyonu Geliyor
Kullanıcıların merakla beklediği Iris tarayıcılı yeni Samsung Galaxy Note 7, ön sipariş veren müşterilere Gear VR hediyesiyle 3.599 TL’ye ’da satışa sunuluyor.

Teknoloji meraklılarının merakla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7, Newyork’ta düzenlenen dev Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtıldı. E-ticaret platformu ’da satışa sunulan Galaxy Note 7, ön sipariş veren müşterilere Gear VR hediyesi ve 3.599 TL fiyatıyla dikkat çekiyor. 5.7 inçlik dev ekranına rağmen ergonomik yapısıyla dikkat çeken Galaxy Note 7, tek elle rahatça kullanılabiliyor.

Kullanıcısını gözünden tanıyor
Samsung Galaxy Note 7, tıpkı kardeşi Galaxy S7 ve S7 Edge gibi “IP68 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık Sertifikası” sayesinde tatlı suda bir metre derinlikte otuz dakika kadar suya dayanabiliyor. Havuzda, duşta ya da yağmur altında Galaxy Note 7, gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Yeni amiral gemisinde öne çıkan bir yenilik olan ve kullanıcısını gözünden tanıyan Note 7, kızılötesi iris tarayıcısı sayesinde gözlerinizi tarıyor ve kilidini açıyor. Teknik özelliklerine bakıldığında Note 7, 4 GB RAM ve Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 7.0 Nougat ile geliyor. TouchWiz arayüzüyle dikkat çeken Galaxy Note 7'de 3.500 mAh tipi batarya kullanılıyor ve USB-Type-C arabirimi sayesinde cihaz 1.5 saatlik sürede tam şarj olabiliyor.

Samsung Galaxy Note 7 Türkiye'de

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hey maşallah 3.500 tl cik. Motosiklet parası

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DSGNRY

DSGNRY

Üye
süslenmiş değiştirildiği sanılan ama yine aynı olan "android"

uygulamaların uyumsuzluğu giderilmedikçe, devasa açıklar kapatılmadıkça androidin "özgürlükçü" olması değil uzaya füze bile fırlatsa hiç bir şey değişmeyecek. 3500 TL'nize şimdiden üzülmeye başlayabilirsiniz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hangi uygulama uyumsuzmuş? Ne açığı varmış? Kullanımda size ne gibi zararlar verdi? Belirtirseniz bizi aydınlatmış olacaksınız. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831, RetaXter, MaxipmaN ve 1 kişi daha
Luck Star

Luck Star

Üye
Sözde güvenli sistem bütün düyanın icloud bilgilerini dağıtıyor. Üstüne bir de açığımızı bulana 200.000$ vericez diyip vermiyorlar. Tabi yersen açık varmışta, uygulama uyumsuzmuşta neyler neyler. Androide geçen geri dönmüyor haberiniz olsun.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM ve teknolojibaronu

MaxipmaN

Üye
bu fiyat seviyesinde ayfon alırım by by samsun

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
furyzer0

furyzer0

Üye
süslenmiş değiştirildiği sanılan ama yine aynı olan "android"

uygulamaların uyumsuzluğu giderilmedikçe, devasa açıklar kapatılmadıkça androidin "özgürlükçü" olması değil uzaya füze bile fırlatsa hiç bir şey değişmeyecek. 3500 TL'nize şimdiden üzülmeye başlayabilirsiniz.
Android bayağı yol aldı yani "aynı android" değil. Özellikle sanal makinesinin çalışma şekli jit(just in time) yerine aot(ahead of the time) mantığına geçmesiyle o lag muhabbeti kalktı çünkü kullandığı sanal makina artık çalışmadan önce kodları çeviriyor sen uygulamayı çalıştırırken sanallaştırmadığı için lag olayı olmuyor. Bana göre android en büyük eksiği bu idi bunun halledilmesi ile çok şey düzeldi. Ancak hala bazı sorunları yok değil hala privacy sine önem veren bir insan için kullanılamaz durumda gerek virüsler gerek de google ın topladığı veriler benim gibi kişileri kendisinden uzaklaştırılıyor şansına bu konuda hassas insanların sayısı pek fazla değil. Virüsler yok diyenleri mobil ödeme yaygınlaştıktan sonra çıkacak haberlerde görüşürüz diyeyim başka bir şey demiyorum :).

Sent from mTalk

MaxipmaN

Üye
Android bayağı yol aldı yani "aynı android" değil. Özellikle sanal makinesinin çalışma şekli jit(just in time) yerine aot(ahead of the time) mantığına geçmesiyle o lag muhabbeti kalktı çünkü kullandığı sanal makina artık çalışmadan önce kodları çeviriyor sen uygulamayı çalıştırırken sanallaştırmadığı için lag olayı olmuyor. Bana göre android en büyük eksiği bu idi bunun halledilmesi ile çok şey düzeldi. Ancak hala bazı sorunları yok değil hala privacy sine önem veren bir insan için kullanılamaz durumda gerek virüsler gerek de google ın topladığı veriler benim gibi kişileri kendisinden uzaklaştırılıyor şansına bu konuda hassas insanların sayısı pek fazla değil. Virüsler yok diyenleri mobil ödeme yaygınlaştıktan sonra çıkacak haberlerde görüşürüz diyeyim başka bir şey demiyorum :).

Sent from mTalk
3600 de buna verilmez ki gider alırım 6si valla. sanki 3 sene güncelleme verecekler :kop:

furyzer0

furyzer0

Üye
3600 de buna verilmez ki gider alırım 6si valla. sanki 3 sene güncelleme verecekler :kop:
Bence de verilmez hiç bir telefona 3600 verilmez bence :) ama android artık gayet kullanılabilir bir işletim sistemi 2gb ram snapdragon 212 ile normal tum işlerini rahat rahat yaparsın

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bu nasıl bi çelişki

bu sabah ki haber yanlış hatırlamıyorsam
android 7.0 nougatlı ilk akıllı telefon LG V20 olucak diyordu

note 7 çoktan çıktı hatta Türkiye ye bile gelmiş durumda

furyzer0

furyzer0

Üye
bu nasıl bi çelişki

bu sabah ki haber yanlış hatırlamıyorsam
android 7.0 nougatlı ilk akıllı telefon LG V20 olucak diyordu

note 7 çoktan çıktı hatta Türkiye ye bile gelmiş durumda
Note 7 nougat mı var hocam nougat daha çıkmadı ki?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Note 7 nougat mı var hocam nougat daha çıkmadı ki?

konu da aynen böyle yazıyor

"Note 7, kızılötesi iris tarayıcısı sayesinde gözlerinizi tarıyor ve kilidini açıyor. Teknik özelliklerine bakıldığında Note 7, 4 GB RAM ve Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 7.0 Nougat ile geliyor. TouchWizarayüzüyle dikkat çeken Galaxy Note 7'de3.500 mAh tipi batarya kullanılıyor"

MaxipmaN

Üye
Bence de verilmez hiç bir telefona 3600 verilmez bence :) ama android artık gayet kullanılabilir bir işletim sistemi 2gb ram snapdragon 212 ile normal tum işlerini rahat rahat yaparsın

snap 212 çok düşük zorlanır oyunlarda şarj dayanmaz bence
3600 verip 3 ay sonra sıkıntıdan patlamak istiyorsan iPhone alman daha mantıklı :D
a3 2018 alırım ki o bile böyle giderse 1500 olur :bann:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Cihaz piyasaya merhaba dedimi?
samsung sadece sipariş alıyor sanırım ilk etapta sınırlı üretim olacak
mail yoluyla iletişime gecip cihaz merhaba demeden bilgi veririz diyorlar
n11 de ilanı var fakat satın alamıyorsunuz

Luck Star

Luck Star

Üye
On sipariş sadece. Ağustos son hafta gelcek

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Abi virüs olsun ama binlerce uygulama olsun. Ana sayfa özgür olsun kasma yapsın. Room seçeneği olsun herşey olsun 10gb ram da olsun yolu açık olsun. Buda Android işte. İos ve wp olmasın. Wp mi dedim ha şu 7 yılda bir özellik gelen sistem insanları krize sokan. Elop ile nokia ya casus giden. Hey hey dünya dönüyor ama stratejik ve sinsi planlar da var.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

man20

man20

Üye
Şimdi önsipariş alınıyor 19 ağustosta da satışa sunulacak diye okumuştum.
konu da aynen böyle yazıyor

"Note 7, kızılötesi iris tarayıcısı sayesinde gözlerinizi tarıyor ve kilidini açıyor. Teknik özelliklerine bakıldığında Note 7, 4 GB RAM ve Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 7.0 Nougat ile geliyor. TouchWizarayüzüyle dikkat çeken Galaxy Note 7'de3.500 mAh tipi batarya kullanılıyor"
Yanlış yazılmış. Marshmallow ile çıkıyor.

DSGNRY

DSGNRY

Üye

Sent from mTalk

Valla hocam aynı android olmadığını S7 edge kullanarak zaten fark ettim. Fakat Google uygulamaları ve hatta samsung uygulamaları bile uyumsuzluk gösterdiğinde insan kendini afedersin enayi gibi hissediyor. Optimizasyonu başaramıyorlar çünkü 30 dolarlık cihazda da S7 edge gibi bir mühendislik harikası cihazda da android var. Samsung Tizen yazılımını geliştirmeli muhakkak veya Google her cihaza al kullan androidi demekten vazgeçmeli. Söylüyorsun böyle böyle diye android fanı çıkıp "ya çok cihazda var bi de açık kaynak ya ondan oluyor" diyor diye çemkiriyor. Banane kardeşim bundan. iOS'ta hata veya eksik yok mu? İlla ki var. Ama en azından 2016 yılında instagram çöktü facebook patladı gibi saçma sapan uyarılar çıkmıyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
Valla hocam aynı android olmadığını S7 edge kullanarak zaten fark ettim. Fakat Google uygulamaları ve hatta samsung uygulamaları bile uyumsuzluk gösterdiğinde insan kendini afedersin enayi gibi hissediyor. Optimizasyonu başaramıyorlar çünkü 30 dolarlık cihazda da S7 edge gibi bir mühendislik harikası cihazda da android var. Samsung Tizen yazılımını geliştirmeli muhakkak veya Google her cihaza al kullan androidi demekten vazgeçmeli. Söylüyorsun böyle böyle diye android fanı çıkıp "ya çok cihazda var bi de açık kaynak ya ondan oluyor" diyor diye çemkiriyor. Banane kardeşim bundan. iOS'ta hata veya eksik yok mu? İlla ki var. Ama en azından 2016 yılında instagram çöktü facebook patladı gibi saçma sapan uyarılar çıkmıyor.
Bu dediklerin mesela facebook çöktü vs oldu mu gerçekten s7 edge de? İos ta hata yok yani yeni gelen güncellemede vs?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt