Samsung Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı
Güney koreli teknoloji devi Samsung'un 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında duyuracağı Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Basın görseline baktığımızda Galaxy Note 4'e ait daha önce sızdırılan duvar kağıdının olduğu görüyoruz. Tasarım olarak ise alışık olduğumuz Note serisi ile karşılaşıyoruz.

Galaxy Note 4'ün iddia edilen teknik özellikleri ise, 5.7 inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğü sunan ekran, Qualcomm'un Snapdragon 805 yonga seti ve Samsung tarafından geliştirilen Exynos 5433 olmak üzere iki farklı işlemci seçeneği ile sunulması bekleniyor.

Diğer taraftan 3GB sistem belleği, 32GB microSD ile arttırılabilir dahili hafıza, 16MP çözünürlüğünde arka kamera ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi yer alıyor.

Galaxy Note 4'ün tüm detayları için 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek ''Unpacked Episode 2'' etkinliğini beklememiz gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tasarımı beğendim ama Note 3 varken alınası bir yanı yok gibi. 2 GB RAM'li cihazlar adam akıllı yokken 3 GB RAM'li Note 3'ü çıkardılar. Aynı şeyi şimdi de beklerdim ama yapmamışlar. 64 bit falan olursa bilemem tabi.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E
0MG90

0MG90

Üye
Ekrana fazla yer verilmiş güzel durmuş
Tek Note serisi güzel bana göre Samsung'da

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ön Kamera Çok Köşede

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Çerçeveler biraz daha azalmış,güzel

Anil-D

Anil-D

Üye
ekrandaki resim cok güzelmiş

Invoke

Invoke

Üye
Paylaşmıştı yine ANIL, bir konuda. :D

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Invoke

Invoke

Üye
Neyse şimdi onu bulamam, buradan indirebilirsin:

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Ne demek kardes. :D

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Note 5 mi beklesek lo :)

kinger1905

kinger1905

Üye
Olay budur , bu telefona bayılıyorum. Fiyat belli mi acaba ? Belliyse bi kenara NOTE edeyim :):sos

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Samsung makyaja iyi alıştı artık sıradışı birşeyler yapmaları şart :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Telefon iyi güzel de kenarları çok keskin. Biraz daha oval yapılsa elde tutması kolay olurdu.

MaxipmaN

Üye
L çıkacak bu 4.4.3le gelir şimdi :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Telefon iyi güzel de kenarları çok keskin. Biraz daha oval yapılsa elde tutması kolay olurdu.
Samsung öyle artık gittikçe keskinleştiriyor galaxy s2den sonra yuvarlak s3 yaptı sonra s4 ve s5i keskinleştirdi note serisi de o şekilde

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tasarım çok güzel olmuş.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tek kalan merakım malzeme kalitesi.

Üst Alt