Samsung Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı

• 31 Ağustos 2014
  • 879 Okunma
  • 21 Cevap

1. Güney koreli teknoloji devi Samsung'un 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında duyuracağı Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Basın görseline baktığımızda Galaxy Note 4'e ait daha önce sızdırılan duvar kağıdının olduğu görüyoruz. Tasarım olarak ise alışık olduğumuz Note serisi ile karşılaşıyoruz.

Galaxy Note 4'ün iddia edilen teknik özellikleri ise, 5.7 inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğü sunan ekran, Qualcomm'un Snapdragon 805 yonga seti ve Samsung tarafından geliştirilen Exynos 5433 olmak üzere iki farklı işlemci seçeneği ile sunulması bekleniyor.

Diğer taraftan 3GB sistem belleği, 32GB microSD ile arttırılabilir dahili hafıza, 16MP çözünürlüğünde arka kamera ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi yer alıyor.

Galaxy Note 4'ün tüm detayları için 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek ''Unpacked Episode 2'' etkinliğini beklememiz gerekiyor.

Yazan: ANIL
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  2. Tasarımı beğendim ama Note 3 varken alınası bir yanı yok gibi. 2 GB RAM'li cihazlar adam akıllı yokken 3 GB RAM'li Note 3'ü çıkardılar. Aynı şeyi şimdi de beklerdim ama yapmamışlar. 64 bit falan olursa bilemem tabi.

M.F.E bunu beğendi.
  3. Ekrana fazla yer verilmiş güzel durmuş
    Tek Note serisi güzel bana göre Samsung'da

4. Ön Kamera Çok Köşede

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  5. Çerçeveler biraz daha azalmış,güzel

6. ekrandaki resim cok güzelmiş

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Paylaşmıştı yine ANIL, bir konuda. :D

Anil-D bunu beğendi.
  8. maxicepde pek aktif olmayinca oluyor böyle varsa elinde ii olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Anil-D bunu beğendi.
  10. Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Ne demek kardes. :D

Anil-D bunu beğendi.
  12.  
    Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Note 5 mi beklesek lo :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Olay budur , bu telefona bayılıyorum. Fiyat belli mi acaba ? Belliyse bi kenara NOTE edeyim :):sos

Esendağlı bunu beğendi.
  15. Samsung makyaja iyi alıştı artık sıradışı birşeyler yapmaları şart :)

Dede bunu beğendi.
  16. Telefon iyi güzel de kenarları çok keskin. Biraz daha oval yapılsa elde tutması kolay olurdu.

iPhone ile gönderdi
  17. L çıkacak bu 4.4.3le gelir şimdi :ehe

18. Samsung öyle artık gittikçe keskinleştiriyor galaxy s2den sonra yuvarlak s3 yaptı sonra s4 ve s5i keskinleştirdi note serisi de o şekilde

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Tasarım çok güzel olmuş.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Tek kalan merakım malzeme kalitesi.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 11:36