Samsung Galaxy Note 4 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bence artık en iyisi bu mantık artık tıkandı üst seviye çünkü pc lere yetişti biraz daha abartma olsa pc piyasası tamamen biter . Ve bitti sayılır . Bence artık moda şarj ve kalite olmalı .

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Samsung bitti arkadaşlar. iPhone 6 ile de yer iyice darbeyi. Samsung ölsün artık. Dört gözle bekliyorum senin ölmeni Samsung.

fingerback5

fingerback5

Üye
Bence olmuş mu olmuş.En başta phablet olayını başlatan firma samsung zaten şu an bile note ailesi kadar iyi olan başka modeller var mı ki bu kategoride? Kullandığınızda ne kadar zengin dolu dolu bir yazılım olduğu anlaşılıyor zaten ki performansa denebilecek laf yok.Telefon metal olup arka kapağı çıkarılamaz ve 250 gram olsaydı tuğla mübarek derlerdi.Ha Note 3 mevcut geçilir mi kesinlikle hayır.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
S pen'de geliştirmeler var mı ki acaba

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye

İyi olmuş sanki ama Note 3 kullanıcılarının bu telefona geçmesine gerek yok.

• Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
maşallah samsung bütün telefonları duyurdu :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Sucrofe

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90, The Shadow ve B.A.R.O.N

sadikbircan

Üye
samsung kendi kuyusunu kazıyor tasarım aynı arkayı plastık yapmıslar cok ıgrenc sadece note 3gore 20 mh batarya artmıs razelet 805 ıslemcı qh ekran 5.7 amoled bir ekran ve 3220mh batarya tamb bir sacmalık artık telefon 1 vunu degıl 5-6 saat zor cıkarır yıne kalp sensoru parmak ızı fln derken fıyat kesınlıkle 2500 tl dayanır ve turkıyeye gene samsung snapdragonlu işlemci degil exynos işlemci göndericeklerdir 4g olmadıgı icin ve işlemcisi exynos 64bit 8 çekirdekli yani 4 telefon uyurken 4 çalışırken çalışıcak 1.9 ghz işlemci olucakmış 1.3 olmak uzere ısterse 128 bit olsun bu devirde amiral gemisi 1.9 ghzmi olur samsung glaxy note 4 tam bir razalet lg g3 almamam için tek neden z3 onuda gorucez bakalım nasıl olucak
Merhaba yorumunu görünce dayanamadım yazmak istedim exynos artık eski exynos değil.Exynos işlemcileri snapdragonun gerisinde değil hatta birçok testde exynos 5430 ve 5433 ün snapdragon 805i az farklada olsa geçtiği gibi bir gerçekte var.5430 her ne kadar galaxy alpha üzerinde 720p çözünürlük nedeniyle 1080p ve 1440p de test edilen snapdragon 805 e karşı haksız galibiyet elde ediyor olsada bir üst versiyonu olan exynos 5433 snapdragon 805i eşit şartlarda rahatça geçebilecek bir işlemci.Çünkü exynosun yeni ürünü olan 5430 ve 5433 ü diğerlerinden ayıran farkı 4+4 sistemini tam verimle kullanabiliyor yani aynı anda 8 çekirdekte aktif olabilir.Yani anlıyacağınız yeni nesil exynosun tek getirisi 64 bit olması değil.Ayrıca yeni nesil exynos işlemcileri üzerinde kullanılan üretim teknolojileri ve yapılan optimizasyonlar nedeniyle enerji tüketiminin yaklaşık %25 azaltıldığı ve aynı zamanda kararlılığın ve performansın artırıldığı samsungun yaptığı açıklamalar arasında.Yeni exynos işlemcileri hakkında daha fazla bilgi istersen birçok teknoloji sayfasında daha ayrıntılı açıklamalar var.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, B.A.R.O.N ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Merhaba yorumunu görünce dayanamadım yazmak istedim exynos artık eski exynos değil.Exynos işlemcileri snapdragonun gerisinde değil hatta birçok testde exynos 5430 ve 5433 ün snapdragon 805i az farklada olsa geçtiği gibi bir gerçekte var.5430 her ne kadar galaxy alpha üzerinde 720p çözünürlük nedeniyle 1080p ve 1440p de test edilen snapdragon 805 e karşı haksız galibiyet elde ediyor olsada bir üst versiyonu olan exynos 5433 snapdragon 805i eşit şartlarda rahatça geçebilecek bir işlemci.Çünkü exynosun yeni ürünü olan 5430 ve 5433 ü diğerlerinden ayıran farkı 4+4 sistemini tam verimle kullanabiliyor yani aynı anda 8 çekirdekte aktif olabilir.Yani anlıyacağınız yeni nesil exynosun tek getirisi 64 bit olması değil.Ayrıca yeni nesil exynos işlemcileri üzerinde kullanılan üretim teknolojileri ve yapılan optimizasyonlar nedeniyle enerji tüketiminin yaklaşık %25 azaltıldığı ve aynı zamanda kararlılığın ve performansın artırıldığı samsungun yaptığı açıklamalar arasında.Yeni exynos işlemcileri hakkında daha fazla bilgi istersen birçok teknoloji sayfasında daha ayrıntılı açıklamalar var.
2k ekranın dezavantajını işlemci kurtarır,ama note3le arasında fazla batarya süre farkı olmayacaktır ve dediğiniz gibi 5433 805i geçtiği bir test okumuştuk

• Beğen

sadikbircan

Üye
Birde yeni exynos işlemcileri artık 4g destekliyor 4g planları olanlar içinde güzel bir haber bu tabiki :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve MaxipmaN

sadikbircan

Üye
2k ekranın dezavantajını işlemci kurtarır,ama note3le arasında fazla batarya süre farkı olmayacaktır ve dediğiniz gibi 5433 805i geçtiği bir test okumuştuk
geçiyor ama değerler birbirine çok yakın olduğu için fark hissedilceğini düşünmüyorum.Anlatmak istdiğim 5433ün küçümsenecek bir işlemi olmadığı4g için turkcellin altyapısı 2013den beri hazır hatta bir ara 4g deney standları kurmuştu.Devletten izin bekliyo garibim :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve B.A.R.O.N

MaxipmaN

Üye
geçiyor ama değerler birbirine çok yakın olduğu için fark hissedilceğini düşünmüyorum.Anlatmak istdiğim 5433ün küçümsenecek bir işlemi olmadığı4g için turkcellin altyapısı 2013den beri hazır hatta bir ara 4g deney standları kurmuştu.Devletten izin bekliyo garibim :D
yurtdışındaki devletlerden izin bekliyo olabilir bizim liderler :oke:

• Beğen
Tepkiler: sadikbircan ve B.A.R.O.N

Üst Alt