Samsung Galaxy Note 4 kamera özellikleri ortaya çıktı

• 22 Ağustos 2014
  • 1183 Okunma
  • 27 Cevap

1. Samsung'un 3 Eylül tarihinde Galaxy Note 4 akıllı telefonunu tanıtması beklenirken cihazın kamera özellikleri detaylandı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Cihazın kamera tarafında Samsung tarafından geliştirilen ISOCELL teknolojisi kullanılması beklenirken gelen bilgiler doğrultusunda Sony'nin 16MP çözünürlüğüne ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip IMX240 sensörü kullanacak.

Bir diğer yenilik ise görselden görülebileceği üzere deklanşör sensörü. Side Touch adı verilen bu sensör telefonun sağ alt kenar bölümüne konumlandırılmış. Bu sensöre bastırdığınızda sensörün hızlı algılaması ile çok daha kolay ve hızlı fotoğraf çekimine imkan sunulacak.

Samsung Galaxy Note 4'ün diğer teknik özellikleri ise 5.7 inç büyüklüğünde 2560x1440 piksel çözünürlüğü sunan Super AMOLED ekran, Exynos 5433 - Snapdragon 805 yongasetleri ve 3GB sistem belleği şeklinde karşımıza çıkıyor.

Yazan: ANIL
  2. Cm değerleri çıktı mı? 5.7 ama note 3 tekiyle aynı boyutta mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Henüz ölçü bilgileri yok. Aynı boyut ile gelirse umarım daha hafif ve ince bir cihaz olur. S4 ile S5 arasında tam tersi oldu.

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  4. hosuma giderse yılbasında satmayi dusunuyorum telefonu note alabilirm

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. acaba samsung bu sefer alışagelmişin dışında bir telefon tanıtcak mı:)

ANIL bunu beğendi.
  6. Pek sanmıyorum. S6 ile değişim olabilir. Çünkü bu cihazlar çok kısa süreler içinde oluşmuyor. Bilemeyiz tabi yine, bekleyip göreceğiz.

7. Ne gibi bir değişiklikten bahsediyorsunuz anlamadım ben

iPhone ile gönderdi
  8. Tasarım, malzeme, yazılım hepsi değişebilir. :D

9. Samsung'un tasarımı bence htc ve Apple dan sonra en iyisi. :good:

10. Note serisi malzeme olarak biraz daha iyi de yeni tasarım şart :)

iPhone ile gönderdi
  11. Teknik ozelliklere gelirsek note 3 ile aralarinda pek bir fark yok sanirim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. İşlemci, kamera ve yazılım farkları olur. Note 3'ten Note 4'e geçiş yapmaya gerek olmaz diye düşünüyorum.

iphonedoocu bunu beğendi.
  13. ülkemize yine snapdragon işlemciyle gelmezse hiçbir anlamı yok bence...

14. :eller:[DOUBLEPOST=1408747680,1408747659][/DOUBLEPOST]
    64 bit exynos işlemciyi görmeden önyargılı konuşmamak gerekir yine de.

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  15. snapdragon işlemcinin hep gerisinde yer aldı diye biliyorum ama daha performanslı ve ram'e note 3'te ki gibi yüklenmeyen bir işlemci ile gelirse çok daha iyi olur tabii kide.

16. 64 bit belki bunu değiştirebilir. Göreceğiz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. iPhone ile gönderdi
  18. bilemiyorum artık =)

19. Note 3 n9000q nun hangisi oluyo?

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 10:40