Samsung Galaxy Note 4 kamera özellikleri ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4 kamera özellikleri ortaya çıktı
Samsung'un 3 Eylül tarihinde Galaxy Note 4 akıllı telefonunu tanıtması beklenirken cihazın kamera özellikleri detaylandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cihazın kamera tarafında Samsung tarafından geliştirilen ISOCELL teknolojisi kullanılması beklenirken gelen bilgiler doğrultusunda Sony'nin 16MP çözünürlüğüne ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip IMX240 sensörü kullanacak.

Bir diğer yenilik ise görselden görülebileceği üzere deklanşör sensörü. Side Touch adı verilen bu sensör telefonun sağ alt kenar bölümüne konumlandırılmış. Bu sensöre bastırdığınızda sensörün hızlı algılaması ile çok daha kolay ve hızlı fotoğraf çekimine imkan sunulacak.

Samsung Galaxy Note 4'ün diğer teknik özellikleri ise 5.7 inç büyüklüğünde 2560x1440 piksel çözünürlüğü sunan Super AMOLED ekran, Exynos 5433 - Snapdragon 805 yongasetleri ve 3GB sistem belleği şeklinde karşımıza çıkıyor.

Ekli dosyalar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Cm değerleri çıktı mı? 5.7 ama note 3 tekiyle aynı boyutta mı?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Kingmortall

Kingmortall

Üye
hosuma giderse yılbasında satmayi dusunuyorum telefonu note alabilirm

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
acaba samsung bu sefer alışagelmişin dışında bir telefon tanıtcak mı:)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
acaba samsung bu sefer alışagelmişin dışında bir telefon tanıtcak mı:)

Pek sanmıyorum. S6 ile değişim olabilir. Çünkü bu cihazlar çok kısa süreler içinde oluşmuyor. Bilemeyiz tabi yine, bekleyip göreceğiz.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ne gibi bir değişiklikten bahsediyorsunuz anlamadım ben

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung'un tasarımı bence htc ve Apple dan sonra en iyisi. :good:

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Samsung'un 3 Eylül tarihinde Galaxy Note 4 akıllı telefonunu tanıtması beklenirken cihazın kamera özellikleri detaylandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cihazın kamera tarafında Samsung tarafından geliştirilen ISOCELL teknolojisi kullanılması beklenirken gelen bilgiler doğrultusunda Sony'nin 16MP çözünürlüğüne ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip IMX240 sensörü kullanacak.

Bir diğer yenilik ise görselden görülebileceği üzere deklanşör sensörü. Side Touch adı verilen bu sensör telefonun sağ alt kenar bölümüne konumlandırılmış. Bu sensöre bastırdığınızda sensörün hızlı algılaması ile çok daha kolay ve hızlı fotoğraf çekimine imkan sunulacak.

Samsung Galaxy Note 4'ün diğer teknik özellikleri ise 5.7 inç büyüklüğünde 2560x1440 piksel çözünürlüğü sunan Super AMOLED ekran, Exynos 5433 - Snapdragon 805 yongasetleri ve 3GB sistem belleği şeklinde karşımıza çıkıyor.
Teknik ozelliklere gelirsek note 3 ile aralarinda pek bir fark yok sanirim.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
FK5896

FK5896

Üye
ülkemize yine snapdragon işlemciyle gelmezse hiçbir anlamı yok bence...

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
FK5896

FK5896

Üye
:eller:

64 bit exynos işlemciyi görmeden önyargılı konuşmamak gerekir yine de.
snapdragon işlemcinin hep gerisinde yer aldı diye biliyorum ama daha performanslı ve ram'e note 3'te ki gibi yüklenmeyen bir işlemci ile gelirse çok daha iyi olur tabii kide.

Türe

Türe

Üye
snapdragon işlemcinin hep gerisinde yer aldı diye biliyorum ama daha performanslı ve ram'e note 3'te ki gibi yüklenmeyen bir işlemci ile gelirse çok daha iyi olur tabii kide.
64 bit belki bunu değiştirebilir. Göreceğiz.

AHKE

AHKE

Üye

antutu islemci puanı

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Note 3 n9000q nun hangisi oluyo?

Üst Alt