Galaxy Note 3 Samsung Galaxy NOTE 3 Sızıntı Android L (5.0) Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

NOTE 3 Android L KitKattan güzel mi?

• Kullanılan toplam oy
    10
turan588

turan588

Üye
android 5 akıcı ama aşırı ısınma oluyor şarj çabuk bitiyor antutu skoru önce 36000 lerde idi sonra 26000 lere düştü kitkatta ise 43900 küsürdü romda kasılmalarda var kısacası HİÇMİ HİÇTAVSİYE ETMEM BERBATTT. kitkat 4.4.2 onbin kat daha iyi...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
android 5 akıcı ama aşırı ısınma oluyor şarj çabuk bitiyor antutu skoru önce 36000 lerde idi sonra 26000 lere düştü kitkatta ise 43900 küsürdü romda kasılmalarda var kısacası HİÇMİ HİÇTAVSİYE ETMEM BERBATTT. kitkat 4.4.2 onbin kat daha iyi...
Şuan ki sürüm için tabiki böyle şeyler olabilir sonuçta sızıntı bir sürüm hatalar olması gayet doğal Dr.ketan Android L için rom yaptı onu yükleyip dene birde.

turan588

turan588

Üye
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bahsettiğin rom u bulup yükledim şimdilik sorun yok gibi...
Sızıntı sürüm olduğu için sıkıntılar çıkması veya uzun süre kullanımda oluşacak hatalar olması gayet normaldir. Sonuçta bu tamamlanmış bir sürüm değil.

lale63

lale63

Üye
Indirip kuruyorum tesekkurler emekleriniz icin

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Indirip kuruyorum tesekkurler emekleriniz icin
Rica ederim. Kırık linkleri bildirin dostlar ben kurmadigim için takip edemiyorum. Bütün linklerin hepsi xda dan birebir alıntı. :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Romun Türkçe yapma hakkında bilgi eklendi.

Konu güncellendi.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ram ve sarj tuketimi nasil? N9005 versiyonunda cok kotu geri dondum kitkata.

• Beğen
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Katkın için teşekkürler Baron hocam. Benim en beğemdiğim nokta, şarj animasyonu.

• Beğen

Üst Alt