Samsung Galaxy Note 3 Isınma ve Beyaz Çizgi Sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

cagri065

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 Isınma ve Beyaz Çizgi Sorunları
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu şekilde ; Telefon sıfır aldım, aldığım günden itibaren gece karanlıkta, parlaklık kısık iken, soldan sağ 4 beyaz çizgi var. Fatura tarihinden önce format menüsünde 4 log var 2013, 2014, 2015 nisan tarihine ait ve menüde kasma problemide mevcut, sizce sorunlu mu? Garantiye vermeli miyim? Telefon bana göre sıfır değil kullanılmış geldi bunu nasıl anyalabilirim?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ekranda sıkıntı var ise bunun yazılım ile alakası olmaz, servise ver derim.

cagri065

Üye
    Konu Sahibi
Ekranda sıkıntı var. Sadece siyah renkte ve 3 boyutlu temalarda belli olmuyor. Gri, mavi, gibi temelarda çok rahatsız ediyor gece.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@serdar_gs bu amoled yanığı mı oluyor?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet amoled ekranlarda siyah bi ekranda aşırı karanlıkta izler görülebilir

Eğer özellikle mavi renkte sıkıntı çıkarıyorsa amoled yanığı var garantisi varsa verin

cagri065

Üye
    Konu Sahibi
Aynen mavi, gri, yeşil gibi renklerde çok belli oluyor yarın garantiye vericem
Fatura tarihinden önceki günlerde, ses açma orta tus ve açma kapatma tuşlarına bastığımda format ve log dosyaları filan var. Log lara girince 2013 2014 ve 2015 nisan aylarına ait bişiler yapılmış nedir bunlar telefon 2. Elmi geldi anlamadım

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Aynen mavi, gri, yeşil gibi renklerde çok belli oluyor yarın garantiye vericem
Fatura tarihinden önceki günlerde, ses açma orta tus ve açma kapatma tuşlarına bastığımda format ve log dosyaları filan var. Log lara girince 2013 2014 ve 2015 nisan aylarına ait bişiler yapılmış nedir bunlar telefon 2. Elmi geldi anlamadım
Olayı tam anlamadım o yüzden direk yorum yapamıyorum ekranda belli kısımlarda bazı şekiller mi var yoksa bahsettiğin kısık parlaklıkta özellikle siyah arka planda gözüne çarpan kalem boyası gibi birşey mi?
İki seçenek var ya amoled yanığı yada ekran yapıştırma izleri. Amoled yanığı beyaz ekranda ve mavi ekranda net görülebilir hatta dikkatli bakılırsa bütün renklerde görülebilir ekranda kullanılan klavye mesaj widget vs herhangi bir simge veya simgelerin bulunduğu pixellerin tembelleşerek yanması ve grimsi siyah şekilde ekranda sürekli göze batması. Diğeri ise ekran değişimi sırasında servisin berbat işliği sonucu göze batan kısık parlaklıkta özellikle siyah arka planda görülür siyah renkte fırça ile boya çalışması yapmış gibi :D Benim kanım sende olan ikinci seçenek.
@teknolojibaronu

cagri065

Üye
    Konu Sahibi
AMOLED yanigi büyük ihtimal garantiye götürdüm sorun yok dediler log dosyalarını gösterdim onada sorun yok dediler

Üst Alt