Öneri Samsung Galaxy J2 (2016) Telefon Açılmama sorunu


Tolunay196

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar, telefonum 2 sene önce rafta duruyordu onu almıştım ekranı kırıktı, içindeki verileri kurtarmak istedim bir telefoncuya gittim işte fakat şöyle bir şey öğrendim, Telefonum "Samsung" yazısından sonra kendini kapatıyor. İçinde verilerim falan vardı işte fakat nasıl kurtaracağımı bilmiyorum. Ekranı da kırıktı.

Ekleme: Konum "Samsung Android Donanım" bölümüne taşınabilir mi? Yanlış yere açmışım kusura bakmayın
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt