Samsung Galaxy Grand Neo I9060 Root Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Grand Neo I9060 Root Hakkında Yardım
Samsung Galaxy Grand Neo I9060 Model Telefon Aldım Yeni Fakat. Buna Ne Rom Nede Root Bulamıyorum Ne Yapmam Gerekiyor... YardımBu Konuda Yardımcı Olabilecek Varmıdır Acaba Kafayı Yemek Üzereyim :bangin:Yani Koskocaman Forumda Yardım Edebilecek Kimse Yok ? Çok Değişik Bir Durum Doğrusu.Bu telefona root yok mu ? :(

eymen110

eymen110

Üye
Xda a var birkac bise

eymen110

eymen110

Üye
Bilgi verirsin bende yeni aldim teli sanirim 1haftadan sıkılır root yaprim :)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi

Sistem olarak güzel aktif bir cihaz ama yazılım desteği yok direk 4.2.2 gömülü gönderildi türkiyeye toparlayıcı bir güncelleme bile yok. O yüzden s3 hatta s2 bile buna bin basar ;)

Root yapmak aslında sıkıntı işin yoksa git rootlu rom indir odinle kur falan filan custom rom ya telefona yenide değil telefon resmen akışına bırakmışlar güncelleme alsa nolur almasa nolur gibisinden

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bende de aynı telefon var gpusu kötü olduğu için yüklediğim oyunların çoğunda grafiksel sorunlar yaşıyorum ve root atmak istiyordum ama vaz geçtim telefon yeni olduğu için henüz root yapılamıyor. Daha önceden de root olaylarına çok kafa yorduğumdan bir önceki telefonu bozdum eğer rom ve root olaylarından anlamıyorsan bulaşma derim telefon elinde kalabilir. Ben korktuğum için root olayına girmiyorum ve dediğim gibi telefon henüz yeni çıktığından dolayı ne doğru düzgün bir rom ne de sağlıklı bir root işlemi yapamazsın. ben birkaç programla denedim ama telefon desteklenmiyor hatası verdi. Şu anda Modern Combat 4 oynuyorum sorunsuz ama San Andreas ve diğer gtalar kasıyor. Özellikle San Andreas çok kasıyor.

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
bende de aynı telefon var gpusu kötü olduğu için yüklediğim oyunların çoğunda grafiksel sorunlar yaşıyorum ve root atmak istiyordum ama vaz geçtim telefon yeni olduğu için henüz root yapılamıyor. Daha önceden de root olaylarına çok kafa yorduğumdan bir önceki telefonu bozdum eğer rom ve root olaylarından anlamıyorsan bulaşma derim telefon elinde kalabilir. Ben korktuğum için root olayına girmiyorum ve dediğim gibi telefon henüz yeni çıktığından dolayı ne doğru düzgün bir rom ne de sağlıklı bir root işlemi yapamazsın. ben birkaç programla denedim ama telefon desteklenmiyor hatası verdi. Şu anda Modern Combat 4 oynuyorum sorunsuz ama San Andreas ve diğer gtalar kasıyor. Özellikle San Andreas çok kasıyor.

Grafik kartı broadcom ne beklenirki böyle bir telefondan :/

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Grafik kartı broadcom ne beklenirki böyle bir telefondan :/

İnan gpuyu bilseydim almazdım ama güzel telefon doğru dosyaları bulursan istediğin oyunu oynarsın. Oyunlar bu grafik kartı için çıkartılmadığından sorun yaratıyor. En sorunsuz Max Payne mobile oynadım. çok zevkli ve sarıyor.

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
Link varmı kardeşim?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
apk dosyasını kuruyorsun o kendi indiriyor oyunu boyutu 1.35 gb. Modern Combatı da buradan indirdim.

eymen110

eymen110

Üye
Ben pek oyun oynamam rom degil root yeterli bana

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende rom kurmıcam zaten rootlamak yetiyor ama yeni aldığım için root olayına da girmek istemiyorum. Zaten rootlama programlarında telefon gözükmüyor. Rootlama işlemi için bekleyeceğiz telefon daha yeni olduğundan dolayı kesin rootlama yöntemi yok bir iki tane var onlarda da yeniden rom kurarak rootlayabiliyorsun çünkü telefon cmw kurulumunu desteklemiyor.

eymen110

eymen110

Üye
aynen dedigin gibi direk root atamıyorsunama telefon indirime girmis çok satarsa ilgi artar :) root olayınada el atarlar belki.

eymen110

eymen110

Üye
How to root Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
biri boyle rootlamis ama ne kadar dogru bilemem.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben denedim bir kaçtane root programı boş ver inanma kesin rootlama çıkana kadar. Telefonu rootlayacam derken telefonundan olursun sonra.

eymen110

eymen110

Üye
Programin sitesini gezdim isten anliyorlar ama cince site:)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kardeşim bende de Avea In Touch vardı bende çok kurcaladım bir sürü site gezdim sonuçta rom kurucam diye telefon brick oldu teknik servis 300 lira para istedi değmez yani.

eymen110

eymen110

Üye
Rom ayri root ayri bence root hertele lazim ama rom tartisilir

eymen110

eymen110

Üye
Bende m.atrix vardi en az 5 kere root yaaptim 6 farkli rom yukledim 3kere hafif brick oldu yine de tel garantiye gitti para iadesi verdiler:)

eymen110

eymen110

Üye
Root yaptim arkadaslar

Üst Alt