Samsung Galaxy Gio Uygulamaları Hafıza Kartına Kurmak (ROOT)

Sponsorlu Bağlantılar

asdwa111

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio Uygulamaları Hafıza Kartına Kurmak (ROOT)
samsung gio telefonuma 2.3.3 rootlu rom yükledim fakat uygulamalar hala hafıza kartına yüklenmiyor ve telefon hafızasındaki uygulamalara erişemiyorum söylenilen bütün programları denedim root yaptım olmadı lütfen ayrıntılı bir şekilde anlatabilecek yada bilgi verebilecek varmı lütfen. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
link 2 sd var onunla ilgili forumda konular var

asdwa111

Üye
    Konu Sahibi
app2sd adlı programda kurulu telefonda onu nasıl kullanıcam sorun orda ? :S

61semih

61semih

Üye
sırf bu konu ıcın uye oldun demiii çakaal sonra tuyecen :birak::muha:

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
Yigit315

Yigit315

Üye
:emzik:

xinsurer

xinsurer

Üye
sırf bu konu ıcın uye oldun demiii çakaal sonra tuyecen :birak::muha:
Adamın üyelik tarihi 2009 görünüyor yaw :)

----------Eklendi @ 14:31:45 ---------- Yazıldı @ 14:30:18 ----------

samsung gio telefonuma 2.3.3 rootlu rom yükledim fakat uygulamalar hala hafıza kartına yüklenmiyor ve telefon hafızasındaki uygulamalara erişemiyorum söylenilen bütün programları denedim root yaptım olmadı lütfen ayrıntılı bir şekilde anlatabilecek yada bilgi verebilecek varmı lütfen. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.
Rootlu romdan memnun musun? (bu sorun haricinde)

61semih

61semih

Üye
Adamın üyelik tarihi 2009 görünüyor yaw :)

tamam haklısında actıgı tek konu bu toplasanda 5 mesaj yazmıs :D olabılırde tabıkı ılla herzaman takılacaklar uye olur dıye bır kural yok ama arkadas uye olurken bıle hıc ugrasmamaıs afyonlu (alfabetık olarak ılk sırada)onu bıle degıstırmemıs :D nick ide asdfasfd gibi birşey zaten :)

xinsurer

xinsurer

Üye
tamam haklısında actıgı tek konu bu toplasanda 5 mesaj yazmıs :D olabılırde tabıkı ılla herzaman takılacaklar uye olur dıye bır kural yok ama arkadas uye olurken bıle hıc ugrasmamaıs afyonlu (alfabetık olarak ılk sırada)onu bıle degıstırmemıs :D nick ide asdfasfd gibi birşey zaten :)
:d: haklısın..

St*

St*

Üye
:oke:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
semih adam 4 gün ceza almış

61semih

61semih

Üye
semih adam 4 gün ceza almış
bir diğer konuda hakaret ettiği için şikayet ettım bu gidişle yine banlanır zaten.seviyesiz kişilerler daha muhatap olmam kufurde etse.zaman zaman tartısma olur normal olarak fakat biryere kadar,internetten ''heriflik''yapmaya gerek yok

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
bir diğer konuda hakaret ettiği için şikayet ettım bu gidişle yine banlanır zaten.seviyesiz kişilerler daha muhatap olmam kufurde etse.zaman zaman tartısma olur normal olarak fakat biryere kadar,internetten ''heriflik''yapmaya gerek yok
14 harfli şehir var diye tc kimlik kartımdaki T-R-A-B-Z-O-N hollanda kimlik kartımdaki A-M-S-T-E-R-D-A-M toplam 16 harf oluyo buda ona

Üst Alt