Öneri Samsung Galaxy Alpha

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Benim s3 minide toucwizde kasiyordu ama lolipop cm de akiyor :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Milyon kez söyledim ben Note 3 kullanıyorum aldığımdan beri kasma yok.

Senin ki kasıyor demedim ki . Media markt'a gittim yeni Note Edge takıyorlardı deneme ürünlerine , aldım kullandım 2 kere kastı. 2 Senelik modası batmış telefonum kasmazken 2600 liralık mini yavru kasıyor. Note 3 ün exynos modelini alacaktım ben G2 almadan önce onda da aynıydı.Sorun arayüzünde , başka bir rom attığında sorun olmuyor.

cici60

cici60

Üye
kardeşim aynı şeyi bende söylüyodum note 3 kullanırken hatta note 2 kullanırken fark edilmiyor alışmışlıktan . aslında cihaz çok fazlda kasma yapmıyorda zaten ama z3 yada z2 kullan hatta iphone kullan samsungdan daha seri çalıştını anlayacaksın bu biranda anlaşılan bişey değil 1 gün kullanımda bariz farkı kullanırsan seri olduğunu menü geçiş kilit ekran vs gibi uygulamlardan çıktıkta anlarsın

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
kardeşim aynı şeyi bende söylüyodum note 3 kullanırken hatta note 2 kullanırken fark edilmiyor alışmışlıktan . aslında cihaz çok fazlda kasma yapmıyorda zaten ama z3 yada z2 kullan hatta iphone kullan samsungdan daha seri çalıştını anlayacaksın bu biranda anlaşılan bişey değil 1 gün kullanımda bariz farkı kullanırsan seri olduğunu menü geçiş kilit ekran vs gibi uygulamlardan çıktıkta anlarsın

Ben bunu kast ediyorum işte. Eski S -S2 modellerindeki gibi donma reset atma gibi yeni cihazların çoğunda sorun yok . Ama hangi samsungu kullandıysam beni tatmin etmedi.Ne yaparlarsa yapsınlar bir anlık gecikme kasma sorunu her zaman her modelinde var. Samsung'un tek beni çeken yanı ekran ve Spen. Zaten ekranda IPS oldukça iyi pek gerek kalmadı Amolede geçmeye.

Z3'e geçerek iyi bir seçim yapmışsın şuan piyasadaki en sağlam telefon belkide ancak daha sıfır kutudan bazı sorunlarla birlikte çıkabilmesi insanı korkutuyor. Sırf o yüzden telefon değiştirmiyorum piyasada alınabilecek düzgün telefon yok. Bakalım G4 nasıl olacak. LG spen benzeri bir manyetik kalemle çalışan telefon çıkarsa da alsak keşke...

cici60

cici60

Üye
Ben bunu kast ediyorum işte. Eski S -S2 modellerindeki gibi donma reset atma gibi yeni cihazların çoğunda sorun yok . Ama hangi samsungu kullandıysam beni tatmin etmedi.Ne yaparlarsa yapsınlar bir anlık gecikme kasma sorunu her zaman her modelinde var. Samsung'un tek beni çeken yanı ekran ve Spen. Zaten ekranda IPS oldukça iyi pek gerek kalmadı Amolede geçmeye.

Z3'e geçerek iyi bir seçim yapmışsın şuan piyasadaki en sağlam telefon belkide ancak daha sıfır kutudan bazı sorunlarla birlikte çıkabilmesi insanı korkutuyor. Sırf o yüzden telefon değiştirmiyorum piyasada alınabilecek düzgün telefon yok. Bakalım G4 nasıl olacak. LG spen benzeri bir manyetik kalemle çalışan telefon çıkarsa da alsak keşke...
Z3 mü 15 ocakta sıfır 1800tl aldım çok memnunum ram kullanımı 1.5Gb boşta hiç donma kasma yapmıyor menü geçişleri çok seri buzamana kadar samsung lg kullandım faceden çıkarken bile 5 6 saniyelik takılmalar oluyodu suan öyle kitlenme donma hiç yaşamadım şarj desen en uzun giden cihazlardan belki ama hala bana göre az :D şuan yeni çıkan cihazlarda ne kadar özellik eklenirse eklensin çok köklü değişiklik olmayacağı için bu cihazı 2 yıldaha kullanrım gibime geliyor :)

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye

Z3 mü 15 ocakta sıfır 1800tl aldım çok memnunum ram kullanımı 1.5Gb boşta hiç donma kasma yapmıyor menü geçişleri çok seri buzamana kadar samsung lg kullandım faceden çıkarken bile 5 6 saniyelik takılmalar oluyodu suan öyle kitlenme donma hiç yaşamadım şarj desen en uzun giden cihazlardan belki ama hala bana göre az :D şuan yeni çıkan cihazlarda ne kadar özellik eklenirse eklensin çok köklü değişiklik olmayacağı için bu cihazı 2 yıldaha kullanrım gibime geliyor :)
Sanirim g3 kullanmissiniz evet g3 te biraz yavaslama oluyor ayni samsungtaki gibi ancak g3 te 2k ekran var o kadar olsun. Benim 2 sene once (eylul2013) almis oldugum g2 , g3 ten daha seri umarim g4 te oyle olur :) Z3 iyidir :)

cici60

cici60

Üye
Sanirim g3 kullanmissiniz evet g3 te biraz yavaslama oluyor ayni samsungtaki gibi ancak g3 te 2k ekran var o kadar olsun. Benim 2 sene once (eylul2013) almis oldugum g2 , g3 ten daha seri umarim g4 te oyle olur :) Z3 iyidir :)
G3 16 Gb vardı cihazım vardı ölümdü arkdaşın G2 si bile daha seriydi hayatımın hatasıydı:kotu: G3 32 Gb modelinde problem pek yokmuş sanırm:)
bu cihazlar uzun bi süre idare eder bizi :)

Luck Star

Luck Star

Üye
G3 16 Gb vardı cihazım vardı ölümdü arkdaşın G2 si bile daha seriydi hayatımın hatasıydı:kotu: G3 32 Gb modelinde problem pek yokmuş sanırm:)
bu cihazlar uzun bi süre idare eder bizi :)

Bende G2 ile G3 32Gb var , G2 yine de daha seri ancak G3'ün hoparlör , kamera focusu , sdcard takılması daha iyi.
G2 halen bir çok cihazdan iyi çünkü overclocksuz SnapDragon800 iyi iş çıkartıyor hem de fazla ısınmıyor.

• Beğen
Tepkiler: cici60
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@cici60 Ben 6+ da kullandım geçişlerde note 3 ten yavaş. Sırf gereksiz animasyonları yüzünden.

Yönetici tarafından düzenlendi:
0MG90

0MG90

Üye
Yok artık 6+ yavaş mı?

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şimdi alpha almayayim mi compact istemiyorum z2 de iyi ama ikinci el alacağımdan bulamıyorum. :duvar2:

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
  • İkinci El yok hocam olanda delta garanti agiz dolu fiyat istiyorlar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 ile kıyaslarsan yavaş telefonun geçişleri hız olarak yavaş değil. :oke:

Luck Star

Luck Star

Üye
İkinci el alacaksan kesinlikle hangi marka alirsan al orjinal garantili al. Alpha fiyatini bilmiyorum 1200-1400 felansa uzak dur z2 -g3 32gb felan al dedigi gibi

• Beğen
Tepkiler: hasim38

Üst Alt