Öneri Samsung Galaxy Alpha

Sponsorlu Bağlantılar

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Alpha
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Galaxy alpha cok hosuma gidiyor. Ama bataryası biraz korkutuyor. Acaba kullanan varsa buraya ne kadar ekran süresi aldigini resim olarak ve o ekran süresince neler yaptığını yazarsa cok memnun olurum .

BIrde gerçekten kullananlar yazarsa daha iyi olur. Yoksa abuk subuk yorumlardan dolayı vazgececegim.
Teşekkürler

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Galaxy alpha cok hosuma gidiyor. Ama bataryası biraz korkutuyor. Acaba kullanan varsa buraya ne kadar ekran süresi aldigini resim olarak ve o ekran süresince neler yaptığını yazarsa cok memnun olurum .

BIrde gerçekten kullananlar yazarsa daha iyi olur. Yoksa abuk subuk yorumlardan dolayı vazgececegim.
Teşekkürler
Incelemeleri izlemenizi tavsiye ediyorum. Sdn olabilir bataryaya deginmislerdi.

Luck Star

Luck Star

Üye
Tasarım iyi,
donanım iyi,

kaliteli şahsen ben sevdim ancak aklıma takılan benim de iki soru var.
-Üretimden neden kalktı?
-O donanımla antunu skoru nasıl öyle oluyor doğru mu?(antutuya inanmasam da merak ettim :) )

Batarya hakkında bilgim yok ancak Samsung'un Note serisi hariç bataryası iyi giden telefonu yok.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 7 saat ekran süresi alıyor sadece Note'un şarjı iyi gidiyor ifadesi yalan oldu.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Tasarım iyi,
donanım iyi,

-Üretimden neden kalktı?
-O donanımla antunu skoru nasıl öyle oluyor doğru mu?(antutuya inanmasam da merak ettim :) )

Batarya hakkında bilgim yok ancak Samsung'un Note serisi hariç bataryası iyi giden telefonu yok.
Donanimi kötü değil. Üretim durdurulmasinin nedeni A serisinin çıkması ddikkat ettiysen hepsi alphaya benziyor.

The Pancar

The Pancar

Üye
Tasarım iyi,
donanım iyi,

-Üretimden neden kalktı?

salla salla

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Iyi güzel görmüş insanlar topluluğu iyidir :)

The Pancar

The Pancar

Üye
donanım iyi
s5 pil süresi de iyi s6 da öyle olacak

0MG90

0MG90

Üye
Bence alınmaz. 5.0 güncellemesi alacakmış ama ilk ve son güncellemesi olur. O fiyata daha iyi telefon bulursun.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence alinir ama alternatifi yok degil z3 compact da mantikli oyle bir telefon istersen

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
cici60

cici60

Üye
Mobil veri , ekran parlaklığı ?
ekran kısık ful wifi açık ..telefon alacaksan Z3 öneririm kullandığım cihazlar imzamda var içllerinde en uzun şarjı giden cihaz her konuda şuan çıkan tüm cihazlardan kat kat üstün

Luck Star

Luck Star

Üye
ekran kısık ful wifi açık ..telefon alacaksan Z3 öneririm kullandığım cihazlar imzamda var içllerinde en uzun şarjı giden cihaz her konuda şuan çıkan tüm cihazlardan kat kat üstün
Ben samsung almam zaten kassin diye 1500-2000 lira mi vericem :)

Z2 alacaktim surekli sifir telefonlarda hata ciktigi icin korktum alamadim sonra hediye g3 geldi iste simdilik sorun yok. :ehe

S5 te 6.45 goremiyor benim arkadasim 3g ve spotify kullaniyor hep bir de whatsap en fazla 5 saat aldi.

• Beğen
Tepkiler: cici60
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Milyon kez söyledim ben Note 3 kullanıyorum aldığımdan beri kasma yok.

Üst Alt