Samsung Galaxy Ace Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreky8

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Yardım
Merhaba, ben samsung galaxy ace kullanıyorum.Fakat bazı oyunları uyumlu olsa bile acmıyor mesela death space ekran bembeyaz oluyor real racing 2 bulmustum bi rus sitesinden ekran simsiyah oluyor assasin creed loadingden sonra oyundan atıyor, yine aynı rus sitesinden temple run buldum.Biraz oynuyorum 10 bin 20 bine geliyorum düz yolda girerken denizi gösteriyor ve birden bire ölüyorum puanıda 70000 200000 civarlarında gösteriyor :d: Yani kısacası ben chainfire 3d yüklersem bu sorunlar ortadan kalkarmı ve telefonda herhangi bi riske yol acarmı yada garanti kapsamı dışına çıkarmı?
:sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos :sos

- - - Eklendi - - -

Biri Yardım Edebilrmi ??

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
Arkadasim chain fire konusunda birşey diyemem ama aynisi bana oluyordu temple rün da sonra ROM yüklerken brick ettim telefonu gonderdim yaptilar yani root olayi garanti dişi birikir falan yalan yani

• Beğen
Tepkiler: emreky8

emreky8

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim sağol zaten baktım cevap gelmedi bastım rootu telefona chainfire da yaptım need for speed shift acılmaya basladı ama yarıs baslayınca ekranda hiç bir şey olmuyor falan neyse sağol yinede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt