Samsung Galaxy Ace s5830i

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
dosyayi indirdiginiz klasorun icinde gorunmesi lazim adrenaline engine ve gapps i mount lari yapip flashlayin

vaterfa

vaterfa

Üye
geri tuşuna uzun basınca kapatıyor zaten ama vaterfa verir şimdi linkli nerden link atacagını biliyorum :)

new exp in icindeki gorev yoneticisini verdim hem basit arayuzlu hem de ufak boyutlu :)

vaterfa

vaterfa

Üye
vaterfa gapps çalıştırabildin mi sen romda ben attıgımda setup wizard hata veriyor
gapps dan kastın google play mı

ben gingerkati kullanmiyorum new experience yi kullaniyorum gapps e sorun yok

Siycey

Siycey

Üye
new exp in icindeki gorev yoneticisini verdim hem basit arayuzlu hem de ufak boyutlu :)
gapps sıkıntısız çalışıyormu peki bende setup wizard hata veriyor çünkügingerkat v3 de sorun çıkarıyor bakalım avast dada aynısımı olcak

vaterfa

vaterfa

Üye
evet sıkıntısız calisiyor

vaterfa

vaterfa

Üye
bakalim insallah cikmaz cikarsada halletmeye calisiriz :)

Siycey

Siycey

Üye
bende fix dosyası var çıkarsa upload edip yollarım :)

vaterfa

vaterfa

Üye
kitkat experince den memnunmusun bende geçmeyi düşünüyom

memnunum. ozellikle bildirim cubugu ozellistirmeleri cok iyi yapilmis bildirim cubugu ve bildirim menusun ayri ayri transparan yapabiliyorsunuz. zamanim olunca kendime ikisininde en iyi yanlarini toplayip bi rom editlemeyi dusunuyorum, mesela acilis animasyonunu gingerkatten bildirim cubugunu experience den alicam taban olarak experienceyi kullanicam cunku onun dahili hafiza kapladigi alan cok az geldi bana gingerkati da yukleyip bana iyi gelen yanlarini alicam :)

Siycey

Siycey

Üye
hmm bende gingerkatv3 editledim bakalım sıkılınca geçerim o zaman avast a ne oldu

vaterfa

vaterfa

Üye
ugrasiyor heralde :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
telefon downloada alamıyorum neden beyler bi yardımgoogle play yok romda orjinalede donemiyorum revcovery acılmıuyo

vaterfa

vaterfa

Üye
ses acma kisma ya basili tutarak acicaksiniz bu kombinasyonu mu deniyorsunuz ?

vaterfa

vaterfa

Üye
guc tusuna basiki tutun yeniden baslati secin kurtar i secip yeniden baslatin recovery ye gecer

gapps dosyasini flashaldiniz mi eger flashadiysaniz internet baglantisi olduguda google play gelir

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ses kısma ve home a basıyodum

vaterfa

vaterfa

Üye
google play icin stock kurmaniza gerek yok mountlari yapip flasladiysaniz internet baglantisi olunca google play gelir

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
hocam download moda alamıyorum sebebi nedir akafayı yiycem nası stoga doncem

Siycey

Siycey

Üye
dostum google play gelmesi için telefonu internete baglayip hesap eklmen lazım

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
yav hesap eklenecek market bile yok nereye hesap ekliycem ben orjinale donmek istiyroum ama donemiyorum

vaterfa

vaterfa

Üye
hocam download moda alamıyorum sebebi nedir akafayı yiycem nası stoga doncem
ses kima ve home a bastiginii soylemissin o kombinasyon hic bi ise yaramiyorki ses acma ses kisma tuslarina basip acicaksin o sekilde acarsin download modu