Samsung Galaxy Ace GT-S5830 CM9(4.0.4) v2-Final (07.10.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

The East

The East

Üye
videolu anlatimi varmi bunun bide telefona zarar gelme riski varmi

asi_fenerli

asi_fenerli

Üye
teşekkürler ben sorunsuz kurdum. her şey düzgün çalışıyor.
--yalnız bir şey soracağım. 8GB lık hafıza kartım var. ben onu ikiye böldüm. yarısını ext4' e çevirmiştim. böylece hafıza sorunu yaşamıyordum. Bu rom' u yükleyince (eskisi 4.0.3) S2E programında dalvic cache yapamaz oldum (root olmama rağmen). hafıza kartındaki ayırdığım 4gb' ı nasıl telefon hafızası gibi gösterebilirim. şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Link 2sd kurup betikleri tekrar olustur de ayarlardan otamatik linki ac tamamdir

akfb

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ben sorunsuz kurdum. her şey düzgün çalışıyor.
--yalnız bir şey soracağım. 8GB lık hafıza kartım var. ben onu ikiye böldüm. yarısını ext4' e çevirmiştim. böylece hafıza sorunu yaşamıyordum. Bu rom' u yükleyince (eskisi 4.0.3) S2E programında dalvic cache yapamaz oldum (root olmama rağmen). hafıza kartındaki ayırdığım 4gb' ı nasıl telefon hafızası gibi gösterebilirim. şimdiden ilginize teşekkür ederim.
Kusuruma bakmayın uzun bir süre yazılı sınav vs. lerim vardı :) Öncelikle kardeş eğer ki hafıza kartı adaptörün varsa sd cart ını adaptöre tak ve bilgisayara bağla eğer hafıza kartı adaptörün yoksa telefonun için verilen usb kablosunu kullanarak bilgisayardan telefonuna bağlan ve biçimlendir .Umarım yardımcı olabilmişimdir :) ...

aufpralcan

aufpralcan

Üye
turkce dil desteği varmı arkadas

fbtufan210

Üye
ADMİN.
Kurulum:
1.Recovery'e gidin. (Home ve Power tuşuna basılı tutun.)

kısmını anlamadım acıklamalı anlatabılır mısınız lutfen ?

- - - Eklendi - - -

Kurulum:
1.Recovery'e gidin. (Home ve Power tuşuna basılı tutun.)

YERİNİ ANLAMADIM BEN ADMIN LUTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ ACELE LÜTFEN

smok1n

Üye
arkadaşlar yükledim rom u whatsappp ta sıkıntı var giriş yapamıyorum whatsappa internete bağlanmıyor sanki ama diğer herşey sorunsuz twiitter facebook kendi tarayıcısı nedendir acaba?

hamdusena23

Üye
Ya ben yaptım iyi hoş yüklendi de yatay kalibrasyonda sorun var :( sağa yatırıyorum sola dönüyo, kalibrasyon ayarı nerdedir bileniniz var mı??

hamdusena23

Üye
ya arkadaşlar kalibrasyonu yapamıyorum bilen yardım etsin :(

wonder42

Üye
ROM'u attık tan sonra orjinaline nasıl döndürüyoz acil cevap!!! yardım...

- - - Eklendi - - -

bunu eski orjinal haline nasıl döndürüyoz acil cevap...

wonder42

Üye
galaxy ace s5830i içinde geçerlimi,yüklesem olurmu

çomolokko

Üye
ROM'u attık tan sonra orjinaline nasıl döndürüyoz acil cevap!!! yardım...

- - - Eklendi - - -

bunu eski orjinal haline nasıl döndürüyoz acil cevap...

orjinal firmwareyi indirip odin ile yüklemeni öneririm cevap biraz geç oldu ama şimdi gördüm :)

60256

Üye
Sayfa 1 de CWM 5 gereklidir yazıyor Bu zip dosyasının içinde varmı yoksa ayrı bir yerden yuklemek gerekıyormu veya telefonda yuklu oldugunu nasıl anlarız Nasıl Yapacağımı anlatırsanız sevinirim

kapakli511

kapakli511

Üye
5830 i ye uyarmı acaba .

krmeren

Üye
2.3.4 versiyona olurmu kardeş?