Samsung Galaxy Ace 2'de Hafıza Sorunu ve Diğer Bir Kaç Sorunum LÜTFEN YARDIM EDİN

Sponsorlu Bağlantılar

kerimtoker

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2'de Hafıza Sorunu ve Diğer Bir Kaç Sorunum LÜTFEN YARDIM EDİN
Arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 1.5 ay olucak telefon gerçekten süper birşey fakat bir kaç sorun insanı delirtiyor

1.Sorun "Root İşlemi" = Root işleminde detaylı anlatım yok kimse bir root atarken video çekme zahmetinde bulunmamış ki yazılan
ile videolu anlatım arasında dağlar kadar fark var yazılan ile teldeki bazen doğru çıkmıyor ve dolayısıyla root işlemini tam anlamıyla
yapamıyoruz. Root yaparken sd kartın içine bir dosya atmamız isteniyor onu attıktan sonra volume up + home , power tuşlarına basıp root işlemine başlamız isteniyor odin programındaki işleri hallettikten sonra orda sd kartın içinden o dosyayı seçmemiz isteniyor
fakat ben o dosyayı seçmek için sd kartın içine girince içini bomboş gösteriyor ilk sorunum bu ve rootu tam anlamıyla
yapamıyorum demicem o bölüm olmadığı için root yapamıyorum telefonu

2-Şarj Süresi = 1500 mAp lik batarya mevcut fabrika çıkışlı bazı sitelerde 2000 mAp gibi veya 2500 mAp cinsinden samsung galaxy ace 2 bataryaları mevcut o bataryalardan alınca şarjın süresimi uzuyor tam olarak bilmiyorum o bataryaların
telefona herhangi bir zararı varmı bide ?

3-Sistem Özellikleri = Telefonu gold.com.tr den satın aldım fakat sitesinde 728 mb cinsinden ram boyutu gösteriliyor
telefonu alıp görev yöneticisinden RAM e girdiğimde 555 gösteriyor geriye kalan ram boyutu nerede ?

BU ARADA SAMSUNG TELEFONA JELLY BEAN 4.1 GÜNCELLEMESİNİN GELECEĞİNİ BİZZAT ONAYLADI BU TELEFON KULLANICILARINA
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

alemci_09

alemci_09

Üye
Kardesim cin uretımı guclendirilmiş batar yalar mevcut ve bende kullanıyorum ve ise yarıyor ram ise telefon kullanıyor bir kismini

kerimtoker

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim cin uretımı guclendirilmiş batar yalar mevcut ve bende kullanıyorum ve ise yarıyor ram ise telefon kullanıyor bir kismini

Hocam peki root işlemini gerçekleştirebildinmi sen ?

- - - Eklendi - - -

yardım edicek kimse yokmu ?

mucko41

Üye
galaxy mini ye flash playee r yukleyn arkfdslar bilgi verebilirlermi bna bnm 2.3.6android

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
oneclick programini dene

The Shadow

The Shadow

Üye
1- 2.3.6 mı kullanıyosun 4.1.2 mi ?
2- Orjinal batarya dışında başka bir batarya kullanmadım ama orjinali rahat 1 günü çıkarıyodu yeter de artar bile bence.
3- Her zaman ramin bir kısmını sistemin kendisi kullanır.

Üst Alt