Samsung Galaxy Ace 2 Acil Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musty522

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 Acil Yardım!
Öncelikle S.a arkadaşlar arkadaşlar dün galaxy ace 2 aldım ve birkaç hata ile karşılaştım hafıza 4 gb diyor 1 gb ram 768 mb dyr 500 mb ne iş anlamadım bir kaç yerde okudum çakma felan diyorlar ama çakma olması imkansız vatan bilgisayardan aldım vatan bilgisayarı da geçtim orginal samsung damgası var garanti belgesi bataryası ws yoksa samsung ürettiği orginal malların çakmasını da mı üretiyor bizim haberimiz mi yok ? ayrıca google play storeden indirdiğim facebook ta sohbeti tıklayınca online olan kişiler çıkmıyor hem online lar hemde gözükmüyorlar bunuda anlamıs değilim sonra facebook chatı indirdim online kişiler var ama facebook programında yok acayip birşey facebook ile mi alakalı yoksa benim telefonum ile mi alakalı?

Bu sorunlara cevap vercek arkadaşlar sizden ricam tam bir cevap verirseniz sevinirim çünkü yeni aldım telefonu hemen garantiye felan vermek istemiyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
ramin birazini android kullaniyor.500mb sana ayiriyor.

acuxx

acuxx

Üye
bence wonder almalıydın. O ram sorunu android sistemi yüzünden diğerinı bilmiyorum

ergunx

ergunx

Üye
bende aldim ram 555 mb gorunuyor 200 mb kadar kullaniliyor sanirim kazik yedik

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
Kies'e bağla telefonu güncelleme çıkacaktır.Güncellendikten sonra o sorunlar giderilir.

dejavu178

dejavu178

Üye
sistem ramin bir miktarını kullanır sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt