Öneri Samsung Galaxy S8 ve S8+ Çok Dehşet Bir Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S8 ve S8+ Çok Dehşet Bir Telefon
Arkadaşlar Bu Gün Vatan Computer'e Gitim Ve Samsung Galaxy S8+ Elime Aldım O İnsana Verdiği his çok acayip birşey sanki o bir telefon değil başka birşey gelecek den gelen bir şeymiş gibi his veriyor insana arayüz felan çok canlı çok akışkan o telefonu alıpda kılıfla kullanırsan hiçbir anlamı yok hiç almayın daha tartışmasız yılın en iyi telefonu bana göre samsung galaxy s8+ dır . iphone hikaye

technogamer2345

Üye
s9 çıkınca yüzüne bakmazsınz.. aynı olay s7 çıkınca s6 ya, note 7 çıkınca note 5 e, s8 çıkınca da s7 ye oldu. :) :)

• Beğen
Tepkiler: man20, metin bozlar ve Kingmortall
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
s9 çıkınca yüzüne bakmazsınz.. aynı olay s7 çıkınca s6 ya, note 7 çıkınca note 5 e, s8 çıkınca da s7 ye oldu. :) :)
valla ben samsung s6 kullanıyorum ama s6 verdiği performas çok iyi şikayettim yok kimsenin yoktur tek sıkıntısı pil :)

herhalde insan yenisi çıktığı zaman eskisinde gözü olmaz 500 daha veririm yenisini alırım :ehe

• Beğen
Tepkiler: metin bozlar ve -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Pixel yanması olayı olmasa, birde samsung bu tuşsuz işine ilk defa girmese alınabilecek bi telefon

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Pixel yanması olayı olmasa, birde samsung bu tuşsuz işine ilk defa girmese alınabilecek bi telefon
amoled ekran olduğu için fazla parlaklıkda uzun vade de yanabiliyor

sanal tuşlar çok iyi gerçekden ekranın tamamını kullanıyorsun bir yerlere girdiğin zaman sanal tuşlar kayboluyor . sanal tuşların olduğu yerlere bazen farklı şeyler geliyor çok değişik bir arayüz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şuanda S4 kullanıyorum ve en müthiş dehşet telefon bu bence de :ehe
Yani sevdiğimiz severek kullandığımız cihazdır, o yüzden gelecek yorumlar kendi görüşümüz olur konu da kendi görüş üzerinedir :)

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu, metin bozlar ve hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Şuanda S4 kullanıyorum ve en müthiş dehşet telefon bu bence de :ehe
Yani sevdiğimiz severek kullandığımız cihazdır, o yüzden gelecek yorumlar kendi görüşümüz olur konu da kendi görüş üzerinedir :)
aynen kendi görüşümdür. : ?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
amoled ekran olduğu için fazla parlaklıkda uzun vade de yanabiliyor

sanal tuşlar çok iyi gerçekden ekranın tamamını kullanıyorsun bir yerlere girdiğin zaman sanal tuşlar kayboluyor . sanal tuşların olduğu yerlere bazen farklı şeyler geliyor çok değişik bir arayüz
Kore kaynaklı sitelerse özellikle home butonunun orda içten yanma , direkt pixel yanması olduğu söyleniyor yoksa güzel telefon. Açıkçası samsung hep bu geçişlerde bir şekilde bocalıyor o yüzden ben biraz zaman geçmeden direkt ilk izlenim ile doğru karar alınabileceğini düşünmüyorum. İlk metal kasaya geçişler aklıma geliyor da... :)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
iizzz

iizzz

Üye
s8.in bataryası.cok gitmiyoyani akşamı cıkartmıyo ama s8pulus bataryası.akşam 12.gibi yüzde 52.normal kulanmada.sesi.kamara.gayet iyi.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
S8 yeni nesil bir kasa o yüzden s9 kasa değişmeyecek s8 hataları giderilmiş olacak ve ekrana parmak izi sokulacak o yüzden s9 dehşet olacak diyorum benim gözümde s8 beta gibi. S6 olduğu gibi s7 dehşet çıktı aynı Windows pc sürümü gibi bu Samsung

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkmeric18

Üye
Bende s8 plus aldim ama stokta olmadigi icin hala elime gecmedi malesef. Pazartesi buyuk ihtimal elimde olcak. Denedigimde kamerasi acayip guzeldi.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
cok pahali s8+için 4499 tl fiyat cekiyolar 1 sene sabredin düsecek yarı yarıya ilk cıktıgı zamanlarda almak akıllı işi değil ayrıca işlemci ekran kasa oranı 1 2 özellik hariç s7 edge ile hemen hemen aynı kamera ram v.s ayrıca on tarafta olması gereken parmak izi okuyucu çok saçma biyerde lg g4 g5 gibi tam ortada olsa tamam çok kenarda kalıyor kullanımı zorlaştırıyor

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

berkmeric18

Üye
Telefonu almadan önce bende öyle demiştim, parmak izine 2. gün alıştım işaret parmağım hemen parmak izi okuyucusuna gidiyo ona alışmak kolay oldu. Alıştıktan sonra hiçbi sorun yaratmıyo ve parmak izi okuyucusu gayet sorunsuz çalışıyor ben s8 plus modelini kullanıyorum. Samsung s8de batarya konusunda devrim yapmış. İşlemciyi %70de bıraktım ekran WQHD+ parlaklık bile kısmıyorum 2. günü çok rahat görüyorum.Hayatımda gördüğüm en hızlı şarj olan telefon. Felaket hızlı şarj alıyo ve daha hiç ısınmadı telefon. Zaten işlemcinin daha çok performanslı olacağı ve fazla güç tüketmeyeceği söylenmişti. Samsung kamera kalitesi zaten tartışılmaz. S8 alacaklar mutlaka kaçırmasın. :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Adamlar güzel taktik yaptılar önce s6 ve s6 edge diye model çıkardılar birkaç telefonda kıvrık ekrana bakalım ne diyecekler vs falan iyi bi analizden sonra edge i kaldırıp direk normal telefona uyarladılar ama geçiş olduğu için bem samsunca çok güvenmiyorum, inşallah yanılıyorumdur çünkü telefon harbiden dehşet birşey tasarım ve özellik olarak :)

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Fiyat olarak çok arttı bir üst cihaz android sistemi tabi üst segmentte farklıdır bana göre android her cihazda var degisen bisey yok bu fiyata ben almam alanlarada hayırlı olsun benim tercihim o kadar para vereceksem iphone tercih ederim bu benim görüsüm yanlıs anlaşılmasın iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

berkmeric18

Üye
Eger bi telefona 4bin lira verceksem neden iphone alayimki arka kasasi bozuk paradan bile cizilen telefona 4bin lira vermem. Sirf apple logosu icin alanlarida biliyoruz ustelik telefonda hizli sarj bile yok. Batarya desen aman aman bi performansi yok. Ha bide yil oldu 2017 iphone ekran govde orani %67:ehe samsung yine farkini gosterdi.:alkis

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Hızlı şarj olmasada ekran süresi olarak fazla enerji harcamıyor birde s8 kavisli yere düsmesi zaten ekranin gitmesine sebeb olur ip7 iyi telefon bu benim görüsüm sen öyle düsünuyorsan bilemem birde samsung kaç yılda bir güncelleme veriyor tabi orasıda belirsiz:D

ArMaGeDdOn_87

Üye
Eger bi telefona 4bin lira verceksem neden iphone alayimki arka kasasi bozuk paradan bile cizilen telefona 4bin lira vermem. Sirf apple logosu icin alanlarida biliyoruz ustelik telefonda hizli sarj bile yok. Batarya desen aman aman bi performansi yok. Ha bide yil oldu 2017 iphone ekran govde orani %67:ehe samsung yine farkini gosterdi.:alkis
En son fişten çıkardım telefonu,8 saat 26 dakika ekran süresi,bekleme ise 41 saat 40 dakika almışım

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Samsungu hep böyle farkını gösterdi vs diye tebrik ediyoruz ama arkasından hemen bi cortlama haberi geliyor :) telefon gayet şık ama köklü değişiklikler içerdiğinden ve samsung bu konuda birçok fiyaskoya imza attığından başarılı olup olmadığı bi 4 5 ay sonra ortaya çıkar. Ayrıca karşılaştırma yapılan cihazlardan birisi 2016 diğeri 2017 model. Tahminimce Apple iphone 8de güzel değişikliklere imza atıp s8 i geride bırakacaktır birçok konuda...

• Beğen
Tepkiler: berkmeric18

berkmeric18

Üye
Samsungu hep böyle farkını gösterdi vs diye tebrik ediyoruz ama arkasından hemen bi cortlama haberi geliyor :) telefon gayet şık ama köklü değişiklikler içerdiğinden ve samsung bu konuda birçok fiyaskoya imza attığından başarılı olup olmadığı bi 4 5 ay sonra ortaya çıkar. Ayrıca karşılaştırma yapılan cihazlardan birisi 2016 diğeri 2017 model. Tahminimce Apple iphone 8de güzel değişikliklere imza atıp s8 i geride bırakacaktır birçok konuda...
Iphone 8dede ekran govde orani %50lere duser :) iphone 8 ciktiginda konulari tek tek kontrol edicem kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

Üst Alt