Samsung Galaxy A7 Kamera Performansı.

Sponsorlu Bağlantılar

Knight344

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy A7 Kamera Performansı.
Montaj sırasında yanlış birşey mi yaptım bilmiyorum ama kalite tam oturmamış. Video'nun açıklama kısmında link var oradan yüksek kalitede bakabilirsiniz.
Teşekkürler.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bana Göre Çöp Başka Bişey Değil :) Video İçin Tşkler

Knight344

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kamerası güzel ben iyi montaj yapamadım. :) Rica ederim. Video açıklama kısmında ki linkten yeniden fotoğraflara bakmanızı öneririm.
Küçük Sensörler İlgimi Çekmiyor Tşkler :P

Koradam

Üye
Küçük Sensörler İlgimi Çekmiyor Tşkler :P
Senin telefonunla çektiğin fotoğraflarda benim ilgimi çekmiyor ve ''çöp''.Çünkü küçük sensörleri sevmiyorum
DSLR kullanıcısı ;)
Herkes bütçesine göre ihtiyaçlarına göre cihazlar alır çöp demek gibi bi hakkın yok

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Senin telefonunla çektiğin fotoğraflarda benim ilgimi çekmiyor ve ''çöp''.Çünkü küçük sensörleri sevmiyorum
DSLR kullanıcısı ;)
Herkes bütçesine göre ihtiyaçlarına göre cihazlar alır çöp demek gibi bi hakkın yok
Uzun Pozlama Çektiğin Resimler Varsa Bakmak İsterim?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir örnek istedin bende örnek gösterdim.Kıytırık pureviewciye gece çekimi yapma amacı ile dışarıya çıkmıyorum haliyle.
Beğenmediğim Cihaza Çamur Atıyorsun Elimde Daha İyi Cihaz VarDiyorsun Elinde Tek Bir Tanemi Resim Var Yani?

Hayatında Böyle Resim Çektinmi Hiç Üstelik Kıytırık 808 i Bırak Hava Attığın DSLR İle?

Knight344

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben sadece inceleme yaptım, yani sanki telefonu ben yapmışım gibi kızmışsınız. :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar ben sadece inceleme yaptım, yani sanki telefonu ben yapmışım gibi kızmışsınız. :)
Ben Kızmadım Bana Göre Kamerası İyi Değil Fikrimi Belirttim Arkadaşda Bişeyler Diyo İşte

• Beğen
Tepkiler: Knight344

Üst Alt