Tavsiye Samsung Galaxy A7 2016 vs S7

Sponsorlu Bağlantılar

lydios

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy A7 2016 vs S7
Herkese hayırlı günler letgo da bi satıcıyı gördüm s7 satıyordu.Telefon almanyadan gelmiş bulunmakta içine imei felan atılmıs 3 aydır da kullandım dedi adam.Telefonun sol üst köşeside kırık cam kırık yani baska da bi problemi yok gibi fakat ben ilk defa böyle bişi yapıcam telefonu takas edicem ve üzerine 200 tl istedi bende ne yapmam gerekir hiç bilmiyor telefon orjinalmidir değilmidir bunu nasıl anlarım ?
İmei yarın bi gün kapanırsa ne yaparım ? imei t11 üzerine kayıtlı 4.5 kullanımımı kısıtlar mı ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İkinci el telefon almak her zaman riskli ve sıkıntılı bir iştir. Telefona ne fiyat istiyor? 3 ay kullanmış ancak telefon ekranında kırık var. Adam kendisi bile daha telefonunu tam olarak bilmiyor. Paran varsa bence hiç bulaşma ve alma. Sıfır telefon alman senin için her zaman daha iyi olacaktır. Acelen yoksa letgodaki telefonunun satılmasını bekle derim.

• Beğen
Tepkiler: lydios

lydios

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el telefon almak her zaman riskli ve sıkıntılı bir iştir. Telefona ne fiyat istiyor? 3 ay kullanmış ancak telefon ekranında kırık var. Adam kendisi bile daha telefonunu tam olarak bilmiyor. Paran varsa bence hiç bulaşma ve alma. Sıfır telefon alman senin için her zaman daha iyi olacaktır. Acelen yoksa letgodaki telefonunun satılmasını bekle derim.
ya adam normalde satıyorum dedi 22 tane satmıs letgoya ben kendi telefonumu 1200 tlye koydum alırlarsa güzel olcak fakat tam olarak adam almanyadan telefon getiriyorum dedi bana yani 3 ay kullanmıs sol üst ekranda kırık var dedi. Benim telefon ve üstüne 200 tl istiyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ya adam normalde satıyorum dedi 22 tane satmıs letgoya ben kendi telefonumu 1200 tlye koydum alırlarsa güzel olcak fakat tam olarak adam almanyadan telefon getiriyorum dedi bana yani 3 ay kullanmıs sol üst ekranda kırık var dedi. Benim telefon ve üstüne 200 tl istiyor
Hiç bulaşma boş ver. Hem 200 lira fazla para istiyor hem de camı kırık. Almana bile değmez. Letgoda bir şey satmak çok uzun zaman alıyor. Bende telefon koydum 1 ay oldu daha alıcısı çıkmadı. Sabret telefonunu alan çıkar elbet.

lydios

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bulaşma boş ver. Hem 200 lira fazla para istiyor hem de camı kırık. Almana bile değmez. Letgoda bir şey satmak çok uzun zaman alıyor. Bende telefon koydum 1 ay oldu daha alıcısı çıkmadı. Sabret telefonunu alan çıkar elbet.
s7 ye fazlamı diyosun camı öyle abartılı kırık degil sol üst az bisi kırık.Benimde arka cam catlak bi cizgi var böyle enine uzanıyor.Benim telefonda ithalatcı garantili :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
s7 ye fazlamı diyosun camı öyle abartılı kırık degil sol üst az bisi kırık.Benimde arka cam catlak bi cizgi var böyle enine uzanıyor.Benim telefonda ithalatcı garantili :)
Kardeşim kimse camı kırık bir telefona 1200 tl para vermez. Sen fazla fiyat yazmışsın. S7 içinde aynı şey geçerli. 1200 lira senin telefonsa 200 lira daha üstüne para verip camı kırık S7'yi 1400 tl'ye alacaksın. Üstelik yurtdışı kayıtlı telefon. Yani adam ayakta seni kazıklamanın derdinde. Sen alma sonra sıkıntısını sen yaşarsın. Başıma geldiği için biliyorum. Ayrıca satın alacağın ürünü eline almadan, kullanmadan ve görmeden satıcısına sakın para ödemesi yapma.

Üst Alt