Haber Parlak Siyah Galaxy S7 Edge Görselleri Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Parlak Siyah Galaxy S7 Edge Görselleri Sızdırıldı
Sizce de harika durmuyor mu yav :ehe

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız üzere Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini yeni bir renk seçeneği ile satışa sunmaya hazırlanıyor. Parlak Siyah olarak bilinen yeni renk seçeneği için yoğun talep olduğu söyleniyor ve Apple'ın Jet Black İphone modellerine cevap niteliği taşıyacağı iddia ediyor. Şimdi de Parlak Siyah Galaxy S7 Edge'in ilk görüntüleri internete sızmış durumda.

http://www.maxicep.com/galaxy-s7-parlak-siyah-rengiyle-aralik-ayinda-sunulabilir
Galaxy S7, Parlak Siyah Rengiyle Aralık Ayında Sunulabilir
Yeni görüntüler Samsung'un Çin'deki bir yöneticisinden geldi ve görüntülerde açıkça Galaxy S7 Edge üzerinde Parlak Siyah renk görünüyor. Cihaz, bu yılki S7 cihazlarının piyasaya sürülmesinden bu yana kullanılan "Black Onyx" renk versiyonuna büyük ölçüde benziyor ancak renk üzerinde oldukça parlak bir katmana sahip. Görüntülerdeki cihaz oldukça etkileyici görünüyor. Samsung'un Parlak Siyah renkli modellerinin, Apple'ın parlak cihazları gibi çizilmeye ve yıpranmaya eğilimli olup olmayacağını görmek ilginç olacak.

http://www.maxicep.com/galeri/galaxy-s7-edge-parlak-siyah-fotograf-galerisi
Galaxy S7 Edge Parlak Siyah Fotoğraf Galerisi
Bu yeni renk seçeneğinin dünya çapında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği belirsizliğini koruyor. Galaxy S7 Edge'in Blue Coral renk seçeneğinin piyasaya sürülmesi, Parlak Siyah renk seçeneğinin de dünya genelinde satışa sunulacağı beklentisini yükseltiyor.

Samsung henüz yeni Parlak Siyah modellerini resmi olarak doğrulamadı, ancak yeni renk seçeneğine sahip cihazların Aralık ayı başından itibaren satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle her an için yeni bir duyuru haberi bekliyoruz.
Parlak Siyah Galaxy S7 Edge Görselleri Sızdırıldı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Siyah ve Beyaz Telefonlar Bence Artık Klasik Oldu Hani Özellikle Kırmızı ve Diğer Renkler Olsa Daha İyi Olur Bence Telefon O Zaman Ben Buradayım Diyor.Siyahda Çizikler Beyazdada Lekeler Büyük Sıkıntı Maalesef.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
burada çizilirse üzülürüz yurt dışında sorun değil.

snapdroid

snapdroid

Üye
Siyah ve Beyaz Telefonlar Bence Artık Klasik Oldu Hani Özellikle Kırmızı ve Diğer Renkler Olsa Daha İyi Olur Bence Telefon O Zaman Ben Buradayım Diyor.Siyahda Çizikler Beyazdada Lekeler Büyük Sıkıntı Maalesef.
Kırmızı s3 mini görmüştüm. Telefonu çingene bile almaz o kadar kötüydü

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Kırmızı s3 bile var.
Mor Tarzı Bişey Sanıırm Ama Şimdi Bi S3 e Bak Bide 808 e Hangisi Al Beni Diyor S3 Bayaği Matmiş Mora Yaklaşmiş :D

0MG90

0MG90

Üye
Kırmızı M8 diyor

Enes

Enes

Üye
Note 7 eyççç

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Jelatin de olabilir onlar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
valla kimse renkli telefon furyasına Nokia gibi girmemiştir
hem son derece parlak hemde çok kaliteli malzeme ile yapıyordu özellikle Lumia 920ve1520 çok iyiydi
şimdi çıkarsın renkli telefon alırım
uygun özellik olacak tabi
aslında düşünüyorum da Orta seviye cihazları renkli yapabilir

Afşın

Afşın

Üye
Note 7 sanki görsellerden biri

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yanlış anlaşılma gibi olmasında samsung s7 edge'nin renklerini çıkaracam derken işin iyice mokunu çıkardı :ehe :ehe

Üst Alt