Samsung F480 Spot Yardım Lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoquitgamE

Üye
    Konu Sahibi
Samsung F480 Spot Yardım Lütfen...
Slm arkadaşlar.. Bende Birtane Samsung F480 Mevcut :) 2.EL OLarak aldım 2 ay Oldu. Geçenlerde Şarj Yapmak İçin Oturma Odasındaki Prize Taktım. Malum Havalarda Karlı Soguk Odada Rutubetliymiş.. 1 Gün Boyunca Telefon O Odada Kaldı. Sonra ertesi gün aldım açtım telefonu bi Baktım kendiliğinden kamera açıyor tuş kitleniyor. bazen arama geliyor YES ve NO tuşları çalışmıyor... Biraz Çözüm aradım netten pek aydınlatacak şeyler Bulamadım.. Sonra Koydum Sobanın kenarına biraz kurusun diye 1-2 saat kaldı sorun düzeldi.. Bu Seferde başka bir sorun var Şebeke 1 Çubuk bile çekmiyor az çukur yerlerde SINIRLI SERVİS veya HİZMET YOK diyor. Çok Yüksek Yere Çıkarsam 3G+ Oluyor. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor yardımlarınızı bekliyorum? TŞK Şimdiden

Rygebin

Rygebin

Üye
arkadaş seninki ölmüş benim telde öyle olmuştu ilkönce kamera falan gitti sonra servise gitti sonra telefonun tuş kilidi gitti sonra yine yapıldıekran karardı bende kızdım parçaladım telefonu ama yinede servise ver

NoquitgamE

Üye
    Konu Sahibi
Hayır arkadaş Kamerası ve tuşLarı sağLam... Amatör Bi Telefon Tamircisine gösterdim Şebeke Anteni varmış O Değişmesi Gerekiyormuş

ZaZuM

ZaZuM

Üye
bence hic ugrasma sebeke sorunlu tellerden hayir gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...