Samsung F480 Oyun Yükleme Kesin Çözüm

• 19 Ekim 2010
  • 8314 Okunma
  • 7 Cevap

1. Oyunumuzu yüklemek için bu 3 programa sahip olmak lazım.
    TkFile explorer
    http://www.megaupload.com/?d=9CVPFA1K
    Samsung pc studio
    Samsung PC Studio Download - ndir > Gezginler
    JADMaker
    Download TR - JADMaker 1.15
    İlk başta istediğimiz oyunu google a sonuna .jar ekleyerek yazıyoruz.Örneğin asphalt4.jar sonra 4 shared adlı siteden oyunu indiriyoruz.

Jadmaker ı açıyoruz indirdiğimiz oyunu jadmakerın içine sürükleyip koyuyoruz.Masaüstünde şimdi hem jad hem

jar dosyası oldu. Bu 2 dosyasıyı yeni bir klasörün içine atıyoruz.Sonra telefonumuzu PC Studio olarak

bağlıyoruz.Tkfile explorerı açıyoruz settingse gelip com.. kaç çıkıyorsa ona giriyoruz.COM çıkmayanlar için Önce

* # 6984125 * # yazıp Pre-Setup'u seçin. Operator Code: * # 73561 * # yazıp onaylayın. Buradan dilini bildiğiniz bir

ülkenin moduna geçin. Ben ingiltereyi seçtim. Telefon kapanıp açılacak.Yine Araya dokunarak * # 0523 # tuşlayın.

Onayladıktan sonra altta klavye çıkacak. 4 kez # 'a basın. 9. menusu görünmeyen alan açılacak 9'a basın. sonra

6'ya burada dikkat etmeniz gereken Samsung USB onfiguration [Samsung USB] olmalı. Değilse # 'a basarak seçip

onaylayın ve çıkın.

Böylece USB kullanarak TkFileExplorer'da "Phone" yi görebileceksiniz.Sonra oluşturduğumuz klasörü

exe/java/games in içine atıyoruz.

Oyun telefona yüklendi şimdi javayı güncellememiz lazım bunun için arama moduna gelip *#6984125*# tuslayalim.

Internals a giralim (Master :*#9072641*#) Storage Settings girelim ve Java DB diyelim ondan sonra Oyunumuzu

oynamaya başlayalım:yuru:yuru:yuru Teşekkür pls

Yazan: esedfg
  2. 70 kez okunmuş .Bir cevap yok

3. çok sağol:D

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım jad maker exe yazıo onu mu açıyor üstüne sürüklüyor yoksa jadmaker arşivinemi atıyoruz

--------------- Ekleme ---------------

Sonra oluşturduğumuz klasörü

exe/java/games in içine atıyoruz.

nasıl atıyoruz

4. Birşey değil.
    Jadmakerı açıp üstüne sürükleyip bırakınca masaüstünde jad oluşacaktır.

Tkfile explorerla telefona bağlandıktan sonra Phone yazısının altında exe var exenin içinde java javanın içinde games var oraya sürükleyerek at.

5. # 6984125 * 'u nereye yazıyoruz

6. İşime yaramaz ama eyvallah:oke:

7. Arama kısmına yazıyoruz yaaaa tk file expol. Olmadan yada usb girişi olmadan bu işin bir yolu yokmu ki ??????

----------Eklendi @ 16:33:11 ---------- Yazıldı @ 16:32:43 ----------

Lütfennnnnnnnnnnnnnnn ???!!!!''''

8. dediklerinin hepsini yaptım fakat çıkmıyor gene pc suite ile acıyorum gene olmuyo yardm yaw pc suite ile acınca telefonda bağlanıldı yazmıyor ...

Yüklüyor...
23/09/2018 - 14:57