samsung f480 kamera başarısız hatasını çözdüm

Sponsorlu Bağlantılar

ahmt_0

Üye
herkese mrhaba f480 kullanıyorum şebeke sorunu var tel çekmiyor acba neden yardımcı olabilirmisiniz:vur

semracan58

Üye
bende arkadasın soyledıgı sekılde uyguladım dedıklerını kamera basarızdı yaptım ve olduuu çok saol gerçekten

--------------- Ekleme ---------------

f 480'nin sesini yukseltme sıfresı varmı sızde ? varsa yayınlarmısınız ?

ant07m

Üye
Eyvallah çok sağol paylaşımın için yoksa tamir için dünyanın parasını verecektik. Ben denedım 5 dakıkamı aldı. Teşekkürler

omerort

Üye
teşekkürler kardeşim iyi çalışmalar

cachme05

Üye
Bir teşekkür de benden süpersin kardeşim

bunyaminsagbas

Üye
helal kardesım allah razı olsun senın gıbı yardım sever kısılere ıhtıyacı var turkıyenın eywallah

casio055

Üye
Teşekkürler Kardeş Benm Telde Yere Düşmüştü Arada İyi Çekiyodu Bağzen Başarısız Diyodu Bazende Bulanık Çekiyotu Anlarımına Göre Hepsini Yaptım Soket Yerinden Oynamıştı Şimdi Yerine oturtturdum eski haline soktm teşekkürler herşey için....

ortaoren

Üye
Bende telefonumu yere düşürdüm sonra "kamera başarısız" uyarısı geliyordu yukarda anlatılan şekilde telefonu söktüm ve yerinden çıkan kemera soketini taktım veeeeeeeeee sonuccc kamera calısıyorrr =:):ehe paşlaşımlarınızdan dolayı çok çok teşşekkür ederim.

yener gödek

Üye
arkadaslar bende de f480 var kamera sorunu bende de var mahlesef ama burda arkadasların yazdıklarını uyguladım soket yerınden cıkmıstı taktım gene olmadı sizden ricam daha ayrintili anlatirmisiniz lutfen yoksa kıracam bu aleti butun yorumları okudum herkeste aynı sorun var fakat herkes basarmıs ben yapıyorum gene kamera basarısız hatası verıyor ne yapmam gerek sımdıden tesekkurler yardımlarınız ıcın

atakan0698

Üye
ya ben o dosyayı açamadım . şimdi o üstteki gri yeri mi çıkarıcaz sadece yoksa ekranla plastiğin arasını mı açıcaz?

----------Eklendi @ 20:48:22 ---------- Yazıldı @ 20:34:53 ----------

hah tamam kardeşim buldum .hallettim sorunumu çok saol . gerçekten bravo valla.

umutriver

Üye
Arkadaşım paylaşımın için teşekkürler. Telfonun sorununu giderdim.

girayhan43

girayhan43

Üye
valla bravo guzel tespit tesekkurler

derbeder_64_64

derbeder_64_64

Üye
Arkadaşlar Telefonun kamerası muhteşem çekiyordu.. Telefona format atayım dedim.. Resimi çektikten sonra en son aşamaya gelince görüntü feci şekilde bozuluyor acaba neden böyle birşey yapıyor ? Format attıktan sonra böyle oldu
bilgili arkadaşlar varsa beni bilgilendirseniz sevinirim

telefon : samsunf f480

mal06

Üye
usta teşekkür ederim, eline sağlık
Yardımcı olan arkadaşa teşekkürü bir borç biliyorum ve 100%100 çözüme ulaştım bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim 2 dk mı aldı sadece çip yerinden çıkmış ve suan kamera süper çalışıyor :D

smtshn

Üye
kardesım ellerıne saglık dedıgını yaptım 3G dahıl hepsı çalısıyor Allah razı olsunn ... basarıların dewanı dılerımm :):alkis

Üst Alt