samsung f 480 opera mini açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fırtına6141

fırtına6141

Üye
    Konu Sahibi
samsung f 480 opera mini açılmıyor
arkadaşlar mümkün olduğunca çabuk cevap verin sinirimden kudurmak üzeeyim. samsung telefonumu yeni aldım f 480 bunun normal kendi tarayıcısı var ama bütün sitelere girmiyor ayar oldum yaa. bende bundan önce nokıa n 80 vardı onunda kendi tarayıcısı bütün sitelere girmiyordu operayı ona kurdum süper verim aldım giremedği site kalmadı. bu samsung telefonuna opera denen zıkkımı yüklediğimde bağlantı başarısız diyor ve bağlantı ayarlarını kontrol et diyor ama operanın kendi ayarlarına giremiyorum telefonun kendi internet ayarları doğru çünkü normal kend tarayıcısından giriyor lütfen yardım edin..

----------Eklendi @ 23:47:19 ---------- Yazıldı @ 23:41:17 ----------

arkadaşlar kimse yok mu acil online olan

----------Eklendi @ 23:58:56 ---------- Yazıldı @ 23:47:19 ----------

arkadaşlar sorumu daha yeni sordum ama hallettim sağolun yinede nasıl yaptığımı soracak olursanız tecrübe kazanma babında anlatayım. araştırdım vede ulaştığım sonuç telefonun kendi internet ayarlarında bi problem yok sadece operanın menüsüne giremediğimden ayarlayamamıştım ama oda samsung telefonlarda menü uygulamalar oyunlar sekmesine girdiğinizde karşınıza telefona yüklenen bir sürü program çıkacak ve burda operayı aramak olacak sizin hedefiiz, ben operayı seçip gelişmiş ayarlarına burdan girdim ve hallettim ..çok teşekkürler maxicep başarılar :D şimdi telefonum canavar gibi internette bütün sitelee giriyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt