Samsung F-480 Müzik Çalar Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Samsung F-480 Müzik Çalar Problemi
Arkadaşlar Bende Samsung F-480 Telefon Var...Hafıza Kartı Takılıyken Müzik Çaları Açtığımda Şarkıların Bi Bölümü Gözüküyo Bi Bölümü Gözükmüyo Kaç Kere Biçimlendirdim Hafıza Kartını Ama Aynı:hmmm..Bide Bazen Dosyalarımdan Hafıza Kartına Girdiğimde Tüm Dosyalar 2 Tane Gözüküyo Ama Acılmıyorlar Acil Yardım Lütfen...1Oyun En İyi Sen Anlarsın Sanırım..Versiyon Güncelledikten Sonra Böyle Oldu Müzik Çalar.... :bilmm:bilmm

1oyun

1oyun

Üye
Arkadaşlar Bende Samsung F-480 Telefon Var...Hafıza Kartı Takılıyken Müzik Çaları Açtığımda Şarkıların Bi Bölümü Gözüküyo Bi Bölümü Gözükmüyo Kaç Kere Biçimlendirdim Hafıza Kartını Ama Aynı:hmmm..Bide Bazen Dosyalarımdan Hafıza Kartına Girdiğimde Tüm Dosyalar 2 Tane Gözüküyo Ama Acılmıyorlar Acil Yardım Lütfen...1Oyun En İyi Sen Anlarsın Sanırım..Versiyon Güncelledikten Sonra Böyle Oldu Müzik Çalar....
Versiyonu Güncellerken Hafıza Kartı Takılı mıydı Orada Çıkarın Diye belirtmiştim.
Neyse Sana 1-2 çözüm yolu göstereyim onları denersin bana düzelip düzelmediği hakkında yanıt verirsen sevinirim.
1. çözüm : Hafıza Kartını telefona takıp Ayarlar-Bellek Ayarları-Bellek Kartı Ayarları-Hafıza Kartını Biçimlendir'e Tıklayarak Hafıza Kartını biçimlendir ardıncan hiç bi dosyayı telefona atmadan arama ekranından *#6984125*# gir İnternal setting'e tıkla ve bu kodu gir *#9072641*# yapıp onayla Strorage Settings'ten Update Media Database'ye tıkla Güncelleme bittikten sonra NO tuşuna basarak çık ve telefonu kapat sonra aç büyük ihtimalle düzelmiş olur. NOT: Şarkılarının My Music Klasöründe Olmasına dikkat et

EĞER OLMAZSA VERSİYONU TEKRAR ATMANI TAVSİYE EDERİM Bİ HATA YAPMIŞ OLABİLİRSİN BEN EN AZ 6 DEFA VERSİYONU KENDİM YÜKLEDİM DİKKATLİCE TEKRAR YÜKLERSEN SORUN OLMAYACAĞINDAN EMİNİM.

• Beğen
Tepkiler: turkıshpower66
turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Saol Tamam Hallettim....Bide Hafıza Kartında Sürekli _UnqiueId.dat diye bir dosya geliyo siliyom geliyo siliyom geliyo....Son Bişi Daha Soruyorum :D telefonda bazen film izliyorum ben telefonun ekran falan ısınıyo sonra telefon sarhoşa dönüyor.... Zararı Olur mu ? Film İzlemenin ?

1oyun

1oyun

Üye
Saol Tamam Hallettim....Bide Hafıza Kartında Sürekli _UnqiueId.dat diye bir dosya geliyo siliyom geliyo siliyom geliyo....Son Bişi Daha Soruyorum :D telefonda bazen film izliyorum ben telefonun ekran falan ısınıyo sonra telefon sarhoşa dönüyor.... Zararı Olur mu ? Film İzlemenin ?
_UnqiueId.dat dosyası kendiliğinden gelmesi normal benimde öyle herhangi bi sorun oluşturmaz
Film İzleme konusunda şöyle belirteyim bende gece yatakta uzanırken telefonumdan film izlemeyi seviyorum fakat şöyle bi durum var eğer 3g üzerinden yani internet ile mobil tv izliyorsan 1 saat sonra telefonun ısınması tamamen normal fakat uzun süre izlemeyi tavsiye etmiyorum eğer çok istiyorsan film izlemeyi hafıza kartına film'i at ve öyle izle herhangi bi ısınma olmaz. Total video converter ile yüksek kalitede film'leri dönüştürebilirsin.

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Any Video Converter İle Atıyorum Filmleri Hafıza Kartından İzliyorum ama telefondan izlemek ayrı bi güzel oluyo ya :d:

Birde Benım Telefon Titremiyo Kardeşim Bi Kere Yere Düşürdü Sonra Titreşim Bi Daha Gelmedi *#0*# yapıyorum vibration yazıyor 5 te basıyorum tık yok yine aynı telefon var evde 2. onda yapıyorum titriyor ne yapabiliriz benım telefonun düzelmesi için ?

1oyun

1oyun

Üye
Any Video Converter İle Atıyorum Filmleri Hafıza Kartından İzliyorum ama telefondan izlemek ayrı bi güzel oluyo ya :d:

Birde Benım Telefon Titremiyo Kardeşim Bi Kere Yere Düşürdü Sonra Titreşim Bi Daha Gelmedi *#0*# yapıyorum vibration yazıyor 5 te basıyorum tık yok yine aynı telefon var evde 2. onda yapıyorum titriyor ne yapabiliriz benım telefonun düzelmesi için ?
Yere Düştüyse Titreme hareketini oluşturan parça yerinden çıkmıştır telefoncuya götür yaparlar garantiliy'se teknik servise götürmeni tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt