Samsung E250 Flex Kablosu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
Samsung E250 Flex Kablosu
Arkadaşlar Merhaba Samsung e250flex kablosuna zarar verdimkomple telfonun kızagını fln söktüm flexkablosu sanırım adı onudasöktmsonra nerden çıkardığımı unuttum takmaya çalışırken zarar verdim orjinal parçaydın sanırım orjinalini nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevınırımbırde mavi yeşil diye bir şey varmış sanırım onu nasıl anlarım acaba

restmod

restmod

Üye
Hic ugrasma ver bi telefoncuya 15liraya yaparlar

erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Sahteyle Orjinal Arasında Nasıl Bir Fark Var Verecegim Adamda 2.El Bir Telefondan Söküp Benimkine Takıcak Öylede İstemiyorum Bunlar Kodlu olabılır Mı Her Telefona ÖZel olabılır Mı Mesela Fabrıka CıkıslıDaha İyiyidir Sadece Benim E250ye Tanımlıdır Ama Başka Takılınca Değişik Olur Mu Yada Ekran Işıgı Fln Az olur Mu

- - - Eklendi - - -

Yardım Lütfennn

- - - Eklendi - - -

Hiç Cevap Verecek Kimse Yok Mu

restmod

restmod

Üye
Simdi e250 de uretim yerine gore fark ediyo ilk serilerden olan kore uretini sari renk çin uretimi yeşildi sanirim yani bunlar yanlis olursa calismaz zamaninda cok ugrasmistim bu telefonla ordan biliyorum kendin takacaksan sahibindende falan satanlar var 3-5 lira bisey ordan alip takabilirsin illa orjinal olmasina gerek yok gene 6-7 ay anca gider

restmod

restmod

Üye
Simdi e250 de uretim yerine gore fark ediyo ilk serilerden olan kore uretini sari renk çin uretimi yeşildi sanirim yani bunlar yanlis olursa calismaz zamaninda cok ugrasmistim bu telefonla ordan biliyorum kendin takacaksan sahibindende falan satanlar var 3-5 lira bisey ordan alip takabilirsin illa orjinal olmasina gerek yok gene 6-7 ay anca gider

restmod

restmod

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt