samsung e250 den %100 msn girme!!(resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

greenmahaou

greenmahaou

Üye
    Konu Sahibi
samsung e250 den %100 msn girme!!(resimli)
arkdaşlar bu şekilde kesin girio yapamaynlar ve yok diyenler için yazıom gerçekten oluyo

ilk başta wap ayarları tammı ona bakalım diilse wap ayarlarımızı turkcell menüden isteyelim sizde turkcell menü yoksa googleden bakın turkcell wap ayarları die

daha sonra wap.cepte msn.com uygulamayı indireceğiniz diliseçin (türçe) diin daha sonra indirin (indirmesi 8 kontür) sonra java ekranı çıkcak indirilsinmi falandicek incek

indikten sonra java dünyası>>>>>ceptemsnin üstüne gelin tıklamayın burası önemli>>>seçenekler diin 9. seçenek şebeke ayarları diin en yukarıda (APN) yazıoo (APN ) nin altındaki kutucuk boş oaraya küçük harfle aynen bunu yazın (internet) dier herşeyi boş bırakın (proxy kapalıolcak kizaten proxy kapalıdır) daha sonra (seçenekler diin kaydet diin ve çıkın ) sonra ceptemesni açın oturum aç diin e posta parola girin tamam diin msn açılıo altta resimler var tamamen kendi anlatımım dır kedi telefonum resmini çektim [email protected] sorular için

RESİMLER ..........................................

resim1
(oturum aç yazsısı9

resim2
(http bilgisi gönderilsinmi) evet

resim3

versiyon kontrol.. biraz kötü çıktı..

resim4
soket bilgisi .... evet diyin

resim5
versiyon kontrol dicek biraz beklioz ve altta kontakt listesi yazıo bu süre herkese göre deişebilir bu süre msndeki kişi listesini büyüklüne bağlıdır masimum 15 20 sn

resim 6

ve artık msn deyiz ben 1saat durmadan konuşuom 8 9 kontömr gidio sonuçta nekadar veri aldığınaza bağlı en fazla 10 kontör .....

resim7

konuşma penceresi konuşuoz .....

lütfen emeğe saygı her soruya açığım bu şekilde artık herkes msne gircek......

TAMAMEN KENDİ EMEYİMDİR......... ALINTI VE YA ÇALINTI DEĞİLDİR

ARKADAŞLAR BU İŞLEM D900 İÇİNDE GEÇERLİDİR ........

• Beğen
Tepkiler: babadede, hasanmert1996, onurcan0202 ve 5 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekkürler.

a1i

Üye
vay be--------------------------------------

greenmahaou

greenmahaou

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar canım çıktı hazırlayana kadar girip çıkmayın bişiler yazıın ...

rojhat04

Üye
6300 la pcdeki interneti nasıl kullanabilirim bende bluetooth 6 var lütfen bana msn aslan_rojhat_@hotma cevaplarınızı bekliyorum

YuRTcU

YuRTcU

Üye
saol kardes

atlaskurdu

Üye
arkadaşlar samsung j700 e ben hiçbirşey yükleyemedim ne msn ne oyun yardım edermisiniz lütfennn:(:agla

nakata61

Üye
gençler samsung e250 ye güzel bi tarif yapana tek sefer 50 kontür atıcam.msn den adam akıllı anlatın [email protected] onu çok mutlu ederim adam gibi anlatacak olan warsa eklesin oqe sizi seviorum allaha emanetsiniz ....

vedodido

Üye
bn cepte msni kullanıom ve cok memnunum

hkn_hkn

Üye
j700den nasıl msnye girebilirim yardın edermisiniz ??

emregök

Üye
Olmuyo **** bağlantı hatası dio

silop_kms

silop_kms

Üye
tesekkürler

akirteke_1323

Üye
arkadaş allah razı olsun butun sıteleri baktım hepsi yalan dolan ama sen hari adammışsın eyvallahhhh

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
sağol yavrucum

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
eline sağlık kardeşim

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
dostum Turkcell in kampanyası olan live messenger oluyo zaten e250 ye ????

mustiyek

Üye
arkdaşlar bu şekilde kesin girio yapamaynlar ve yok diyenler için yazıom gerçekten oluyo

ilk başta wap ayarları tammı ona bakalım diilse wap ayarlarımızı turkcell menüden isteyelim sizde turkcell menü yoksa googleden bakın turkcell wap ayarları die

daha sonra wap.cepte msn.com uygulamayı indireceğiniz diliseçin (türçe) diin daha sonra indirin (indirmesi 8 kontür) sonra java ekranı çıkcak indirilsinmi falandicek incek

indikten sonra java dünyası>>>>>ceptemsnin üstüne gelin tıklamayın burası önemli>>>seçenekler diin 9. seçenek şebeke ayarları diin en yukarıda (APN) yazıoo (APN ) nin altındaki kutucuk boş oaraya küçük harfle aynen bunu yazın (internet) dier herşeyi boş bırakın (proxy kapalıolcak kizaten proxy kapalıdır) daha sonra (seçenekler diin kaydet diin ve çıkın ) sonra ceptemesni açın oturum aç diin e posta parola girin tamam diin msn açılıo altta resimler var tamamen kendi anlatımım dır kedi telefonum resmini çektim [email protected] sorular için

RESİMLER ..........................................

resim1
(oturum aç yazsısı9

resim2
(http bilgisi gönderilsinmi) evet

resim3

versiyon kontrol.. biraz kötü çıktı..

resim4
soket bilgisi .... evet diyin

resim5
versiyon kontrol dicek biraz beklioz ve altta kontakt listesi yazıo bu süre herkese göre deişebilir bu süre msndeki kişi listesini büyüklüne bağlıdır masimum 15 20 sn

resim 6

ve artık msn deyiz ben 1saat durmadan konuşuom 8 9 kontömr gidio sonuçta nekadar veri aldığınaza bağlı en fazla 10 kontör .....

resim7

konuşma penceresi konuşuoz .....

lütfen emeğe saygı her soruya açığım bu şekilde artık herkes msne gircek......

TAMAMEN KENDİ EMEYİMDİR......... ALINTI VE YA ÇALINTI DEĞİLDİR

ARKADAŞLAR BU İŞLEM D900 İÇİNDE GEÇERLİDİR ........

:box

--------------- Ekleme ---------------

sagol kardesim..ama bende j700 var normal internete giriyorum.ama ne ebuddy ne kanka msn acilmiyor.tcp open diyor.yardimci olurmusunuz.?

greenmahaou

greenmahaou

Üye
    Konu Sahibi
dostum Turkcell in kampanyası olan live messenger oluyo zaten e250 ye ????

kardeş farkındamısın bilmiorum ama konu çok eski ozamanlar sadece nserisinde vardı live mesenger bu konudan sonra 2 tane tel geçti elimden :D bende bu konuyu görünce şaşırdım

SARA TANCREDİ

Üye
bnm turkcell hattım her şeyi yaptım ama bağlantı hatası dio yardım edermsniz?

koray100

Üye
nasıL indiricez onu sölermisiniz

Üst Alt