Samsung d900i yardım edenden allah razı olsn..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Samsung d900i yardım edenden allah razı olsn..
Cümleten Sa arklar gittigidiyordan samsung d900i telfon sparis eddim neyse geldi güzel telefon kutusu felan vr arantili 1 gun kullandım bugun hafıza kartına jad uzantılı attım winrarlı attım sonra müzik attım aklınıza gelen herseeyi attım taktım hafıza kartını ancak müzik acıcam dosyaya tıkladım sounds a çince dosyalar cıkmaya basladı oyunlar desteklenmiyor dio jad bile dio jar oyun bulamıyorum yuklenmiyor deli olucam aldıgıma pisman oldum yardım edersnz allah rzı olsnn

---------- Eklendi @ 18:24:36 ---------- Yazıldı @ 18:22:40 ----------

Bide sarjı dayanmıo 5 6 saatte bitio hic kullanmadıgım halde 5 6 saatte 1 tup gidio :S

iLLegaL_13

iLLegaL_13

Üye
Hocam sen hiç uğraşmadan geri iade et bence o telefonu çince yazıların çıkması da virüs girmiş hafıza kartına o yüzden ama bi zararı olmaz symbian desteklemiyor d900i :) geçmiş olsun

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
:( Ya Deli oldum en fazla 200 liralık telefon alayım dedim gele gele bu geldi aslında montem var s5620 ama tipinden bıktım annem dio ver ben kullanam samsungu dio bnde monte icinfirmware arıom ama yardım eden bi allahın kulu olsa iyi olurdu :S Deli oldum Firmware buluorum linkler ölü Of :S

---------- Eklendi @ 19:12:40 ---------- Yazıldı @ 19:02:43 ----------

Adam beni aradi bole bole manyakmisin dio dalgami gecion dio sen bzmle dio mesaj atip duruosun felan filan almiolar geriye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt