SAMSUNG CEP TELEFONUNU MODEM OLARAK KULLANMA ... ( resimli anlatim)


EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR TÜM SAMSUNG CEP TELEFONLARINI MODEM OLARAK KULLANMAYI ANLATICAM.
GEREKLİ PROGRAM NEW PC STUDİO BURDAN İNDİRİN
PROGRAMI KURDUP AÇTIKTAN SONRA TELEFONUMUZDAN SIRASIYLA
MENÜ -AYARLAR-TELEFON AYARLARI- PC BAĞLANTILARI-MODEM SEÇİYORUZ. TELEFONUMUZU BLUETOOTH VEYA USB KABLOSUYLA PC BAĞLIYORUZ. BUNDAN SONRASI KOLAY :) NEW PC STUDİO TELEFONUMUZU BULUNCA BİZEDE RESİMLERİ TAKİP ETMEK KALIYOR.... BY. EVRENCEEE :)

İYİ KULLANIMLAR :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt