Samsung s3653w modem olarak kullanmak,yardım lütfen!! :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EstrellaBlanca

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s3653w modem olarak kullanmak,yardım lütfen!! :(
Arkadaşlar samsung s3653w telefonumu modem olarak kullanmak istiyorum fakat bir türlü başaramadım:( Yardımcı olabilecek birileri çıkarsa çok sevinirim.
Sorularım:

1) Bilgisayarımda bluetooth yok,tel.i usb kablosuyla bağlıyorum. Telefon ayarlarımda pc bağlantı seçenekleri :
samsung pc studio-medya oynatıcı-yığın bellek.
Modem olarak kullanmak için hangisini seçmeliyim?(yıgın bellek ve medya oynaticı seçeneklernde sorun yok,bağlanabiliyorum.)

2) Pc de Samsung pc studio 3 yüklü.Telefonumdan pc bağlantısı-samsung pc studio seçip bağlandığımda pc studioda bağlanmadı yazıyor.Ekranda yeni donanım sihirbazı çıkıp "usb mobile modem 1.0" bulundu yazılımı yüklemek için internete bağlan veya cd sini tak gibi seçenekler çıkıyor ama bilgisayarımda int. bağlantısı yok ve öyle bir cd de yok.Sanırım bu yüzden aygıt yöneticisinde usb mobile modem 1.0 da sarı ünlem işareti var.

3) Pc telefonumu samsung gprs modem olarak tanıyor.Hattım avea çevirmeli bağlantı kurmaya çalışıyorum *99# gibi numaralarla ama olmuyor.

4)Bi de bağlanırken telefonumdan hangi bağlantıyı seçmeliyim? avea gprs,avea wap,avea ısp gibi...

Bu arada hattım avea,pc xp professional.

Yardım edebilecek arkadaşlar adım adım anlatırsa sevinirim,bu işlerden pek anlamıyorum.teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt