Samsung c3530 ve c3200 monte bar

Sponsorlu Bağlantılar

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Samsung c3530 ve c3200 monte bar
ARkadaşlar samsung c3530 veya c3200 monte bar almayı düşünüyorum.Hangisini tavsiye edersiniz? Mesaj yazması rahat olması tercihimdir.Vede telefon donmasın

hastroloji

hastroloji

Üye

Parasal c3530 pahalı fakat özellik bakımından daha iyi görünyo.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim bunu bende araştırdımda bana kullanıcıları lazım :) Mesaj yazma açısından falan kolaymı vs.vs :)

hastroloji

hastroloji

Üye
Rica ederim =))

atom0705

Üye
Hiçbir fark yok sadece kamera çözünürlüğü 2 ye 3 c3200 da da radyo var

Mekansız 52

Mekansız 52

Üye
Kardeşim her iki telefonu da kullandığım için sana şunları rahatlıkla sayabilirim ; öncelikle 3530 metal kasa 3200 plastik , belirgin bir şekilde kamera kalite farkı var her ne kadar 2 mp karşı 3,2 olsa da 3530 3,2 mp'in hakkını veriyor . mesaj yazmak önemli demişsin 3200 daha şık durmasına rağmen 3530 çok daha sağlam ve kolay yazılıyor . ses kalite farkıda belirgin bir şekilde anlaşılıyor 3530 daha iyi bu konuda . 3200 java uygulamalarda ve açılışta bayağı bi kasılıyor 3530 da çok nadiren bu durum görülmekte . diğer içerik özellikleri çok küçük farklar olmakla birlikte birbirlerinin aynısı sayılabilir . konuyu açalı yaklaşık 2 ay olmuş belki almışsındır telefonu ama ben yinede yardımcı olayım dedim...

dj_saqopaa

dj_saqopaa

Üye
Arkadaşlar Kendim 3200 Monte Kullanıyorum gayet güzel ve uygun şarj süreside uzun gidiyor tavsiye ederim kullanışlı telefon

• Beğen
Tepkiler: tyfnaker

djmatrak

Üye

Ekran Boyutu:2.0 Ekran, Kamera:2 MP Kamera, Bluetooth:Bluetooth ile veri aktarımı, Telefon Boyutları (mm):111,8 x 46,9 x 13,3 mm, Bluetooth:Var, Ürün Açıklaması:Video Oynatıcı (MPEG4),1600×1200 piksel çözünürlük, 12 x Dijital Yaklaştırma, Ajanda, Takvim, İş li, Pil Türü:Li-lon, Ağırlık:77 Gr, Usb:Var, GPRS:Class 10 GPRS, WAP:Var (2.0), Dahili Hafıza:40 MB Dahili Hafıza, FM Radyo:Stereo FM Radyo, Sms:Var, Mms:Var, özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Üst Alt