Samsung, Apple'ı taklit mi ediyor?

• 18 Mart 2013
  • 1575 Okunma
  • 38 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar başlangıçta böyle bir şey düşünmüyordum. Ancak taklit olduğunu düşünen insanlarla karşılaştım ve bu konuda Apple'ın Samsung'a açtığı bir davadan 1 milyar dolar kazandığını öğrendim. Ancak ikiside farklı işletim sistemleri ve IOS ile Android arasında dünya kadar fark var. Siz ne düşünüyorsunuz? :bilmm

Yazan: Zen17
    HAM ZA bunu beğendi.
  2. :D hatta rivayete göre samsung o parayı bozuk yollamış :D :kop:

Joker bunu beğendi.
  3. Aynen hatırlıyorum öyle bir haber vardı :kop:

HAM ZA bunu beğendi.
  4. android ile ios işletim sistemi çok farklı ama patetnli bir bileşeni taklit etmişse olabilir :) en iyisi nokia usta :D

Joker bunu beğendi.
  5. Aynen nokiadan şaşmıycan :D 5800 ı alalı 3 sene oldu nerdeyse telefonda daha çizik yok düşün taş gibi :D ama iphone ' unda hakkını yemiyelim şimdi :ehe

HAM ZA bunu beğendi.
  6. ona lafımız yok :D iphone kral telefon :oke:

Joker bunu beğendi.
  7. ​Aynen şimdilik bi sıkıntım yok :D

HAM ZA bunu beğendi.
  8. Bildiğime göre gerçekten o parayi bozuk yolladı samsung. Fotoğrafları falan var doğru olabilir. Ama burda amaç markaları kotulemek değil. Sonuçta ikisi de kral telefonları üreten markalar. Maksat ikisinin farkını kanıtlamak. Yanılıyor muyum?

Joker bunu beğendi.
  9. Eskilerden bakacak olursak ;

Galaxy S modeli ile iPhone 3G yi bir karşılaştırın bakalım. :)

10. Aynen öyle , bozuk para olayıda doğru :oke:

Zen17 bunu beğendi.
  11. ARKADASLAR İPHONE 4 , 4S AYNI EN SON TELEFON U İPHONE 5 AYNI AMA SADECE EKRAN BOYUTU BUYUK SAMSUNG S3 BUYK TALEB TOPLATI BENDE KULLANIYORUM S3 İLE S4 NERDEYSE AYNI İKİSİDE:megafon: DOGAN GORUMUMLU SAHİNNNNNNNNNNN

Joker bunu beğendi.
  12. Aynen öyle :oke: Samsung da Apple politikası izledi. Ekran büyüt tasarımla 2-3 oyna 2-3 koy sat. :zzz:

Joker bunu beğendi.
  13. abi sen naptın ya :)
    galaxy s modeli anca iphone 4 ile yarışır :)
    iphone 3g de video kaydı bile yok :D

14. Anlamıyorsun. :ah Telefondan anlayan birileri gelse de derdimizi anlatsak. :zzz:

Ben rekabet ettirin demedim , al buyur ;

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

benzerliği kes.

Joker bunu beğendi.
  15. ben kamera yeri ve boyutlar dışında bi benzerlik göremedim
    hayır sen anlamadın galaxy s in işlemcisi 1 ghz iphone 3 600 mhz :pro:
    aynı olurmu :)

16. Ben de onu diyorum dostum , aynen öyle. :good:

- - - Eklendi - - -

Hey güzel yarabbim ya :kop2: Tamam arkadaşım sen bence müdahil olma. Çünkü yaklaştığım noktayı kavramadan yorumluyorsun. Yanlış anlaşılıyor. :oke:

17. BIR ZAMANLAR sybiman işletimli telefonlar cok tutuluyordu simdi ise apple ve androıd tutuluyor ama gorursunuz herkez windows 8 phone kullancak

- - - Eklendi - - -

BIR ZAMANLAR sybiman işletimli telefonlar cok tutuluyordu simdi ise apple ve androıd tutuluyor ama gorursunuz herkez windows 8 phone kullancak

HAM ZA bunu beğendi.
  18. :ah neyse..

19. Kesinlikle orijinal bir sistem. Fakat yol alması gerek. Multitasking'den tutun markete kadar. Eğer bunlar olursa tercih edilebilecek sistem. :good:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 23:02