Telefon Tavsiyesi Samsung, Apple'ı taklit mi ediyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Samsung, Apple'ı taklit mi ediyor?
Arkadaşlar başlangıçta böyle bir şey düşünmüyordum. Ancak taklit olduğunu düşünen insanlarla karşılaştım ve bu konuda Apple'ın Samsung'a açtığı bir davadan 1 milyar dolar kazandığını öğrendim. Ancak ikiside farklı işletim sistemleri ve IOS ile Android arasında dünya kadar fark var. Siz ne düşünüyorsunuz? :bilmm

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

HAM ZA

HAM ZA

Üye
:D hatta rivayete göre samsung o parayı bozuk yollamış :D :kop:

• Beğen
Tepkiler: Joker
HAM ZA

HAM ZA

Üye
android ile ios işletim sistemi çok farklı ama patetnli bir bileşeni taklit etmişse olabilir :) en iyisi nokia usta :D

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
android ile ios işletim sistemi çok farklı ama patetnli bir bileşeni taklit etmişse olabilir :) en iyisi nokia usta :D

Aynen nokiadan şaşmıycan :D 5800 ı alalı 3 sene oldu nerdeyse telefonda daha çizik yok düşün taş gibi :D ama iphone ' unda hakkını yemiyelim şimdi :ehe

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
ona lafımız yok :D iphone kral telefon :oke:

• Beğen
Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğime göre gerçekten o parayi bozuk yolladı samsung. Fotoğrafları falan var doğru olabilir. Ama burda amaç markaları kotulemek değil. Sonuçta ikisi de kral telefonları üreten markalar. Maksat ikisinin farkını kanıtlamak. Yanılıyor muyum?

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Eskilerden bakacak olursak ;

Galaxy S modeli ile iPhone 3G yi bir karşılaştırın bakalım. :)

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Bildiğime göre gerçekten o parayi bozuk yolladı samsung. Fotoğrafları falan var doğru olabilir. Ama burda amaç markaları kotulemek değil. Sonuçta ikisi de kral telefonları üreten markalar. Maksat ikisinin farkını kanıtlamak. Yanılıyor muyum?

Aynen öyle , bozuk para olayıda doğru :oke:

• Beğen
Tepkiler: Zen17
Hasand.

Hasand.

Üye
ARKADASLAR İPHONE 4 , 4S AYNI EN SON TELEFON U İPHONE 5 AYNI AMA SADECE EKRAN BOYUTU BUYUK SAMSUNG S3 BUYK TALEB TOPLATI BENDE KULLANIYORUM S3 İLE S4 NERDEYSE AYNI İKİSİDE:megafon: DOGAN GORUMUMLU SAHİNNNNNNNNNNN

• Beğen
Türe

Türe

Üye
ARKADASLAR İPHONE 4 , 4S AYNI EN SON TELEFON U İPHONE 5 AYNI AMA SADECE EKRAN BOYUTU BUYUK SAMSUNG S3 BUYK TALEB TOPLATI BENDE KULLANIYORUM S3 İLE S4 NERDEYSE AYNI İKİSİDE:megafon: DOGAN GORUMUMLU SAHİNNNNNNNNNNN

Aynen öyle :oke: Samsung da Apple politikası izledi. Ekran büyüt tasarımla 2-3 oyna 2-3 koy sat. :zzz:

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
Eskilerden bakacak olursak ;

Galaxy S modeli ile iPhone 3G yi bir karşılaştırın bakalım. :)

abi sen naptın ya :)
galaxy s modeli anca iphone 4 ile yarışır :)
iphone 3g de video kaydı bile yok :D

Türe

Türe

Üye
abi sen naptın ya :)
galaxy s modeli anca iphone 4 ile yarışır :)
iphone 3g de video kaydı bile yok :D

Anlamıyorsun. :ah Telefondan anlayan birileri gelse de derdimizi anlatsak. :zzz:

Ben rekabet ettirin demedim , al buyur ;

benzerliği kes.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici

Anlamıyorsun. :ah Telefondan anlayan birileri gelse de derdimizi anlatsak. :zzz:

benzerliği kes.

Adamlar utanmasa direk iphone yapıcaklarmış :ehe

HAM ZA

HAM ZA

Üye

benzerliği kes.

ben kamera yeri ve boyutlar dışında bi benzerlik göremedim
hayır sen anlamadın galaxy s in işlemcisi 1 ghz iphone 3 600 mhz :pro:
aynı olurmu :)

Türe

Türe

Üye
Ben de onu diyorum dostum , aynen öyle. :good:

- - - Eklendi - - -

ben kamera yeri ve boyutlar dışında bi benzerlik göremedim
hayır sen anlamadın galaxy s in işlemcisi 1 ghz iphone 3 600 mhz :pro:
aynı olurmu :)

Hey güzel yarabbim ya :kop2: Tamam arkadaşım sen bence müdahil olma. Çünkü yaklaştığım noktayı kavramadan yorumluyorsun. Yanlış anlaşılıyor. :oke:

Hasand.

Hasand.

Üye
BIR ZAMANLAR sybiman işletimli telefonlar cok tutuluyordu simdi ise apple ve androıd tutuluyor ama gorursunuz herkez windows 8 phone kullancak

- - - Eklendi - - -

BIR ZAMANLAR sybiman işletimli telefonlar cok tutuluyordu simdi ise apple ve androıd tutuluyor ama gorursunuz herkez windows 8 phone kullancak

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
Ben de onu diyorum dostum , aynen öyle. :good:

- - - Eklendi - - -

Hey güzel yarabbim ya :kop2: Tamam arkadaşım sen bence müdahil olma. Çünkü yaklaştığım noktayı kavramadan yorumluyorsun. Yanlış anlaşılıyor. :oke:

:ah neyse..

Türe

Türe

Üye

- - - Eklendi - - -

Kesinlikle orijinal bir sistem. Fakat yol alması gerek. Multitasking'den tutun markete kadar. Eğer bunlar olursa tercih edilebilecek sistem. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt