SAmsung Android Odin güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
SAmsung Android Odin güncellemesi
Arkadaşlar elimde galaxy Note 8 (Wifi modeli var ) buradan bir iki arkadaşın yarıdmıyla odinden ingiltere ye çevirdim gayet memnunum 2 sorum var sadece bu güncellem yaptıktan sonra bildirim panelinde genelde indirme ler yapılırken ilerleme falan gözükmüyor google chrome dan ve playden de . bunu nasıl düzelitirim 1. sorum bu 2. soruma geçicem 3g/wifi modeli için polonyaya 4.4.4 güncellemesi geldi video aradım bulamadım hep cyongen unoffical ları var ben orjinal 4.4.4 le neler değişiyor öğrenmek isitioyrum Şuan 4.4.2 güncellemeli mi yim (gelince)
ne farklılıklar oluyor bilgisi olan yazarsa sevinirim bu 2 soruya cevap arıyorum iyi akşamlar...

oguz204

oguz204

Üye
Fark olacağını sanmam 2 sürümde kit kat windowslara service pack gelir ya aynı o şekilde hata düzeltmeleri içerir sadece kurman sorunu çözer mi bilemeyiz

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Fark olacağını sanmam 2 sürümde kit kat windowslara service pack gelir ya aynı o şekilde hata düzeltmeleri içerir sadece kurman sorunu çözer mi bilemeyiz
ya bende şöyle 2 problem olultu 4.4.2 ile indirmeler gorev cubugunda gozukmuyor spen calibresi çok haff kaymış onlar düzelir büyük ihtimal ben şeyi istiyordum yazmadınız gelir belki o da bildiri mçubuğu rengi mavi olsun o yok 4.4.2 şeklinde 4.4.4 belkivardır oda

Üst Alt