Duyuruyu Kapat

Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin

• 24 Haziran 2011
  • 230288 Okunma
  • 134 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. S.a Arkadaşlar benm telefonum Samsung X cover bu kodu deneyim audio ya girdiimde no support menu diyor anlamadım yardm edeebilecek olan war ise sevinirm

Yazan: imrak1
  2. teşkür

3. Galaxy s4 ün sesini nasıl yükselticez fikri olan ?

4. Ben yapamadim sorun bendemi?

5. bu sadece gio için geçerli sanırım zira s4 için olumsuz gerçi ben adam kernel de yükselte biliyorum ama bir deneyeyim dedim olmadı :)

6. s3 minide sadece 3 secenek cıkıyor audio yok neyazıkki

7. s4 te olmuyor

8. telefonum s3 mini kodu çevirdiğimde sadece 3 tane seçenek cıkıyor :(

9. 3 seçenek çıkan telefonlar için de anlatır mısınız ? Galaxy s advance (I9070) kullanıyorum 3 seçenek çıkıyor. Samsung başka kulaklıkları iyi desteklemiyo az ses veriyo sesini yükseltmem lazım

10. deneyeyim teşekkürler

11. Sony Xperia T de işe yaramadı

12. samsung android telefonlar diye açılmış konu başlığı.düzeltirseniz sevinirim.

13. Ben bu kodu girdim aramaya başladım fakat USSDD çalışıyor daha sonra bağlantı hatası diyor ne kadar kod varsa denedim hep aynı yazı geliyor Hoparlör ses seviyesini yükselkmek istiyorum ne yapmam lazım yardım?

14. galaxy a3 de mmı kodu geçersiz diyor

Samsung ile gönderdi
  15. Ekolayzer Ayarları

Son düzenleme: 12 Temmuz 2017
Yüklüyor...