"""samsung ailesine katıldım"""samsung wave 2 yazılım uygulama vs... Alakalı"""

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
"""samsung ailesine katıldım"""samsung wave 2 yazılım uygulama vs... Alakalı"""
arkadaşlar öncelikle bende samsung ailesine katıldım telefonum wave 2 gayet kullanışlı ve memnunum fakat bazı sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim...

1.Samsung wave 2 nin en son yazılımı nedir bende JVJL3 var?
2.Ben de bulunan versiyondan üstü çıktı mı var mı?
3.Forumu baya araştırdım BADA 1.2 sürümüne spoof yapılabiliyormu?
4.Yapılabiliyorsa nasıl anlatırsanız sevinirim?
5.Tecrübenize dayanarak tavsiye edebilceğiniz uygulamalar oyunlar temalar vs..var mı?

Şimdiden emeğe geçen ve yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Klavyenize sağlık emek ve düşüncenize sağlık derim...Herkese iyi forumlar...

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Hayırlı olsun

pcwolf

pcwolf

Üye
Spoof denen zımbırtılar olmasa ne güzel sistemi var...

aybek1453

Üye
Spoof denen zımbırtılar olmasa ne güzel sistemi var...
En azından, emsali bile olmayan diğer telefonlardan daha az para veriyorsun.O aradaki farkla indirmediğin program kalmaz ;)

@BAşkancihan hayırlı olsun bu arada :)

eaagent

eaagent

Üye
Bulunur bulunur onada çare bulunur ;)

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
En azından, emsali bile olmayan diğer telefonlardan daha az para veriyorsun.O aradaki farkla indirmediğin program kalmaz ;)

teşekkürler klavyene sağlık...

pcwolf

pcwolf

Üye

Programları bilgisayarsız(sis dosyasını direkt hafıza kartından yükleme, siteden herhangi bir dosyayı direkt telefona indirip yükleme) yükleme işlemi yapılsa(?) daha iyi olurdu bence. Program yükleme öyle değilse iyi, benim anladığım kadarıyla sis gibi yükleme yapılmıyor.

_____
Emsali var mı bilmiyorum gözümde(daha doğrusu ulaşabileceğim, istediğim) iki telefon var; n8 ve wave2

smoke6666

Üye
arkadaşlar öncelikle bende samsung ailesine katıldım telefonum wave 2 gayet kullanışlı ve memnunum fakat bazı sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim...

1.Samsung wave 2 nin en son yazılımı nedir bende JVJL3 var?
2.Ben de bulunan versiyondan üstü çıktı mı var mı?
3.Forumu baya araştırdım BADA 1.2 sürümüne spoof yapılabiliyormu?
4.Yapılabiliyorsa nasıl anlatırsanız sevinirim?
5.Tecrübenize dayanarak tavsiye edebilceğiniz uygulamalar oyunlar temalar vs..var mı?

Şimdiden emeğe geçen ve yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Klavyenize sağlık emek ve düşüncenize sağlık derim...Herkese iyi forumlar...

hayırlı olsun

1 sendeki sürüm en son cıkan sürüm
2 hayır cıkmadı yok suan gecerli en son sürüm JVJL3
3 tam anlamıyla yapılmıyo.yapılıyor ama appstore girmen gerekiyo calıştırmak için menüden calışmıyo spoof yapılan uygulamalar oyunlar..
4 forumda birkaç oyunda mevcut resimli anlatım var spoof için..brother in arms oyunda var
5 forumda oyunlar ve uygulamalar kısmına bakabilirisin..

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun

3 tam anlamıyla yapılmıyo.yapılıyor ama appstore girmen gerekiyo calıştırmak için menüden calışmıyo spoof yapılan uygulamalar oyunlar..
4 forumda birkaç oyunda mevcut resimli anlatım var spoof için..brother in arms oyunda var

arkadaşım çok teşekkür ederim klavyene yorumuna bilgine sağlık...iyi forumlar..

--------------- Ekleme ---------------

hayırlı olsun

kardeş bir sorum var bu multiloader nedir..?yanılmıyorsam yazılım atma aracı benim yazılım iyimidir yoksa daha iyisi var mı ve bu yazılımı nasıl yükleyebilirim...fazla oluyorum ama idare et:aman2:

smoke6666

Üye
multiloader, kies dışında telefona firmware yüklemek için bir produr yani telefon yazılım yükleme aracıdır...daha iyisi varmı dersen benim yok. bana yeterli suanki orjinal firmware.istersen oynanmış firmvare bulup yüklersin..

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
multiloader, kies dışında telefona firmware yüklemek için bir produr yani telefon yazılım yükleme aracıdır...daha iyisi varmı dersen benim yok. bana yeterli suanki orjinal firmware.istersen oynanmış firmvare bulup yüklersin..

çok teşekkür ederim kardeş yardımların için sağol iyi forumlar....

babay22

babay22

Üye
hayırlı uğurlu olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt