Şampiyonluk Kutlamaları Hakkında.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şampiyonluk Kutlamaları Hakkında.
Pazar Akşamı Galatasaray'ın şampiyon olmasıyla birlikte spor bölümümüzde maxicep üyelerine yakışmayan bazı mesajlar yer aldı.! Bu mesajları 3 gündür takipteyiz ve sadece izlemeyi tercih ediyoruz. Kimse bişey demiyor diye kurallar uygulanmayacak değildir.!

Herşey tek tek incelenecek ve BURADA bulunan kurallara uymayan arkadaşlar hakkında gerekenler yapılacaktır.!

Bilginize.!

ukalaboy

ukalaboy

Üye
fenerbahcelilerin uzüntüsü GALATASARAYLILARIN sevinci olması gereken seylerin dısına cıkmıs olabiliri tahrik nerde diye ararsanız cokm güzel bisonuca varırsınız yada size kolaylık olsun diye ben log tutum

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
galatasaray şampiyon olunca fenerli arkadaşlar sinirlendi hehalde tabi çok süpriz oldu herhalde

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tahirk edende ceza alacak tahriklere kapılıp karşılık verende. Takım ayrımı vs yok Emre.! Eğer ben takım ayrımı yapıyor olsaydım şuanda burada karşılıklı yazı yazamazdık ikimizde ben sana karşılık verirdim günler önce herşey büyür giderdi.

Ama burada yöneticiyserm ayrım yapmadan yaklaşmak konumundayım herkese..

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
tabi öylesiniz bizim ondan şüpemiz yok

Salihyet

Salihyet

Üye
gerekli mesajlar rapor edildi.olabildiğince olayların dışında kalmaya çalışıyorum ama malesef sakal ve sakalın olmaması türünde bi olay ortaya çıkıyo kimse konuyu baştan sona okumuyor ve okumadan yalan yalnış mesaj yazıyor.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bazı Galatasaraylı arkadaşlar, kutlamaya biraz abarttı. Şampiyonluğu Fenerbahçe'ye ağır nispetler yaparak kutladı, tamam rakip takıma nispet yapılır; ama bunun da bir sınırı var..

CooL'n'Quiet

Üye
bence tüm gslileri banlayalım :P

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; May 16 2006, 10&#58;31 PM) [post=335964]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>Tahirk edende ceza alacak tahriklere kapılıp karşılık verende. Takım ayrımı vs yok Emre.&#33; Eğer ben takım ayrımı yapıyor olsaydım şuanda burada karşılıklı yazı yazamazdık ikimizde ben sana karşılık verirdim günler önce herşey büyür giderdi.

[/b][/quote]
İnsanları çileden çıkaracak iki başlığı rapor ettiğim halde silmediniz. Bile bile lades dediniz... Sonuçlarına katlanmamızı bekliyorsunuz.

Salihyet

Salihyet

Üye
herkezin kendi iradesi var herkez nerede duracağını bilecek kadar bilgili

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 17 2006, 02&#58;18 PM) [post=336329]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; May 16 2006, 10&#58;31 PM) [post=335964]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>Tahirk edende ceza alacak tahriklere kapılıp karşılık verende. Takım ayrımı vs yok Emre.&#33; Eğer ben takım ayrımı yapıyor olsaydım şuanda burada karşılıklı yazı yazamazdık ikimizde ben sana karşılık verirdim günler önce herşey büyür giderdi.

[/b][/quote]
İnsanları çileden çıkaracak iki başlığı rapor ettiğim halde silmediniz. Bile bile lades dediniz... Sonuçlarına katlanmamızı bekliyorsunuz.
[/b][/quote]

Peki yitik oyun yönetici vasfını bırakarak konuşalım.? Benim için çok kolay mı oldu sanıyorsun o konulara cevap vermemek.? Ama cevap vermezsin tahriklere kapılmazsın veya tahrik etmezsin milleti cezada almazsın.

O başlığı sil bu başlığı sil sonrada şampiyonluk kutlamalarımızı engelliyorsunuz diyorlar. Bana bizzat diyen oldu çekemediğin için yapıyosun dediler. Hiçbir şey silmedik 3 gün boyunca hiçbirşey ellemedik. Kurallar aylardır yukarıda okuyan okur benim milete hatırlama zorunluluğum yok burada yazıyorsan bunları kabul ettin demektir.

Ona rağmen yazanlarda cezasını çekecektir.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
Yahu neden tarafsız olmuyorsunuz olaylara tarafsız gözle çıplak gözle bakmıyorsunuzda takımınızın renkleriyle bakıyorsunuz?&#33;?&#33;?&#33;? Bu forumda normal şartlar altında ne zaman tartışma olacak??&#33;?&#33;?&#33; Tartışmayı öğrenemeyecek miyiz? Gerci bunda forumun büyük çoğunluğunun gençlerden oluşmasının etkisi çok fazla. Neyse umarım birgün tartışmayı ve olaylara tarafsız bakmayı öğrenebiliriz.

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; May 17 2006, 06&#58;27 PM) [post=336495]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>Peki yitik oyun yönetici vasfını bırakarak konuşalım.? Benim için çok kolay mı oldu sanıyorsun o konulara cevap vermemek.? Ama cevap vermezsin tahriklere kapılmazsın veya tahrik etmezsin milleti cezada almazsın.

O başlığı sil bu başlığı sil sonrada şampiyonluk kutlamalarımızı engelliyorsunuz diyorlar. Bana bizzat diyen oldu çekemediğin için yapıyosun dediler. Hiçbir şey silmedik 3 gün boyunca hiçbirşey ellemedik. Kurallar aylardır yukarıda okuyan okur benim milete hatırlama zorunluluğum yok burada yazıyorsan bunları kabul ettin demektir.

Ona rağmen yazanlarda cezasını çekecektir. [/b][/quote]

Fenerbahçe şampiyonluk yolunda en büyük favori gösterilirken ben yine burdaydım.
Galatasaraylı arkadaşımızın yazdığı "azize yıldıvım" kelimelerini de raporladım; küçük düşürücüdür, düzeltilsin diye... Fenerli arkadaşımızın koyduğu hakaret içeren resmide raporladım; kaldırılsın diye... Sadece bunlarda değil ortalığı kızıştırmak için açılan başlıkları da sildirdim.

Bugüne gelelim... Galatasaray şampiyon oldu; ben yine burdayım.
Galatasaraylı arkadaşımızın açtığı "Baba Hindi" başlığını da raporladım; bunlar yakışmıyor bize diye... Fenerli arkadaşımızın açtığı ortalığı duman edecek "Tebrik" başlığını da raporladım.

Şimdi dün dikkate alınan raporlarım bugün dikkate alınmadıysa ben ne yapabilirim?&#33; Sizin müdahalenizin gecikmesi nedeniyle ortaya çıkan hakaretlere gayet açık ve terbiyeli cevaplar verdiğimi düşünüyorum. Kimseyle ikili münakaşaya girmedim; verdiğim cevapları kimse hakaret olarak görmedi. Buna rağmen ceza alırsam...

Salihyet

Salihyet

Üye
Hakarete uğradıktan sonra etmediğiniz aşşağılama tekniği kaldımı bi meşale yakamıyosunuz sitede onuda yapacaktınız.

yitik savaşçı

Üye
Şampiyonluk kutlamalarımıza gölge düşürmeye çalışanlar utansın&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
Şampiyonluk kutlamasımı bir mobil portaldamı bu şekildemi hiç sanmıyorum bu kadar ciddi hiç bir site buna izin vermezdi diye düşünüyorum . çok aşırı olduğunu kabul etmelisin sakinleşmeniz için defalarca tebrik etmedimmi &#33;?

yitik savaşçı

Üye
Sen belki ölçülü davrandın ama kutlamalara girip ezik yakıştırması yapanlar da Galatasaraylı olamaz değil mi?

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
sitede kimse kalmamis ya
pek online olamiyodum o siralar
yoksa garanti bende banlanirdim

delimakina

Üye
bence orda ortamı gerenler FBli arkadaşlardı biz şampiyonluk için açılmış topickimizde eylenirken dağıttılar şimdi GSlilerin tribününde bir FBli çıkıp en büyük fener dese ne olur?
zzzz biraz daha düşünüp karr verin saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt